Відмінності між версіями «22.01.14.Луцьк.Модуль6.Група1»
Матеріал з Iteach WIKI
Igis (обговорення • внесок) |
Igis (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 16: | Рядок 16: | ||
| Обмеження в живому спілкуванні || живе спілкування | | Обмеження в живому спілкуванні || живе спілкування | ||
|- | |- | ||
| − | ! № | + | ! № !! Інформаційні !! Вирішення |
| − | !! Інформаційні !! Вирішення | + | |
|- | |- | ||
! 1 | ! 1 | ||
Версія за 14:30, 22 січня 2014
Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| № | Особистісні | Вирішення |
|---|---|---|
| 1 | Загроза для здоров'я | дотримання санітарно-гігієнічних норм, удосконалення ІКТ, популяризація знань про шкідливість |
| 2 | Ризики формування девіантної поведінки | моніторинг, корекція зі сторони батьків,психологів, вчителів |
| 3 | Обмеження в живому спілкуванні | живе спілкування |
| № | Інформаційні | Вирішення |
| 1 | Неправильний контент | фільтри, батьківчький контроль, форми оінювання |
| 2 | Ігнорування інших джерел інформації | залучення до інших джерел інформації |
| 3 | Загроза махінації | Інформування про небезпеку шахрайства в Інтернеті |