Відмінності між версіями «Портфоліо Симоненко Анелії Едуардівни на тему ""»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання)
Рядок 37: Рядок 37:
 
- Оцінювання вміння брати участь в обговореннях
 
- Оцінювання вміння брати участь в обговореннях
 
Оцінювання навичок спілкування, повноти виступів, творчого підходу .
 
Оцінювання навичок спілкування, повноти виступів, творчого підходу .
 +
Методичні засади
 +
Попередні знання та навички
 +
Навички роботи з комп’ютерною технікою, навички пошуку аналізу, синтезу інформації.
 +
Поняття про числові вирази та вирази зі змінними, навички обчислення значень виразів . Означення степеня з натуральним показником. Поняття подібних доданків та вміння їх зводити. Вміння розкривати дужки. Поняття про формули.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 09:14, 21 січня 2014


Назва навчальної теми

Технологія української народної вишивки

Основний та другорядні навчальні предмети

Трудове навчання, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту

Вишивкою називають техніку прикрашання текстильного чи іншого виробу за допомогою різного виду стібків нитками, а також перлами, коштовним камінням. Кожна місцевість і навіть окремі села в Україні мають свої особливі традиції вишивання, перевагу віддають тому чи іншому кольору, узору, техніці вишивання. Традиції вишивки завжди бережно передавалися з покоління в покоління, від матері до дочки. За кольором, орнаментом, способом розподілу орнаменту на виробах завжди можна визначити місце виготовлення вишивки

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання

На початку проекту проводиться: - Діагностика навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) - Діагностикарівняїхфактичнихзнань з теми (Опитувальник) Під час проведення проекту: - Анкетування для поділу учнів на групи - Оцінювання Інтернет-ресурсів (Контрольний список для оцінювання вікі-статті) - Оцінювання презентацій (Контрольний список для оцінювання презентації) - Контроль вивчення теоретичних питань (оцінювання самостійних письмових робіт, тестування, усні відповіді) По завершенні проекту - Самооцінювання (Критерії самооцінювання) - Взаємооцінювання (Форма оцінювання виконання колективної роботи) - Оцінювання презентації (Форма оцінювання презентації) - Оцінювання брошури (Форма оцінювання брошури) - Оцінювання вікі-статті (Форма оцінювання вікі-статті) - Оцінювання рівня знань учнів з теми (Тестування) - Оцінювання командної роботи - Оцінювання вміння брати участь в обговореннях Оцінювання навичок спілкування, повноти виступів, творчого підходу . Методичні засади Попередні знання та навички Навички роботи з комп’ютерною технікою, навички пошуку аналізу, синтезу інформації. Поняття про числові вирази та вирази зі змінними, навички обчислення значень виразів . Означення степеня з натуральним показником. Поняття подібних доданків та вміння їх зводити. Вміння розкривати дужки. Поняття про формули.

Діяльність учнів та вчителя

Опитувальник

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери