Відмінності між версіями «Портфоліо Перебийнос Наталі Анатоліївни на тему "Спритний м’яч"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Протягом дослідження теми проводиться опитування та оцінювання учнів, щоб допомогти їм розвива-ти навички мислення 21 століття, підбираємо вправи для розвитку фізичних якостей учнів . Учні використо-вують інформацію з Інтернету (окремі вправи для розвитку спритності , витривалості , швидкості ,стрибучості).
 +
Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінювання, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту. На початку роботи учні з’ясовують свої навчальні потреби з допомогою ЗХД –таблиці та тестування і створюють контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Результативність  власної діяльності будуть здійснювати засобами блогу. Оцінювання буде здійсню-ватися з допомогою відповідних форм. Кінцевим результатом стане змагання між двома командами + аналіз його результатів . Після обговорення у класі, учні оцініть ступінь розуміння теми за допомогою від-повідей на Основні запитання до вивчення теми. В кінці роботи над проектом здійснюється самооціню-вання за Формою самооцінювання.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 10:50, 17 січня 2014


Назва навчальної теми

Спритний м`яч

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура, Інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12 років

Стислий опис проекту

Сьогодні по-різному пояснюють причину появи нової спортивної гри – волейболу. Однак безперечними залишаються кілька фактів: у 1895р. Вільям Дж. Морган, викладач фізичного ви-ховання коледжу Асоціації молодих християн у місті Холіока(штат Массачусетс, США), у спортивному залі підвісив сітку на висоті 197 см так, щоб вона була вище голови людини середнього зросту. Його учні, кількість яких на майданчику не обмежувалася, стали перекидати через неї м’яча. Морган вирішив змішати елементи баскетболу, тенісу, бейсболу й гандболу ,щоб створити нову гру і назвав її “мінтонет”. Незабаром хтось з учасників гри помітив, що гравці перекидують (англійською “volley”) м’яч (“ boll”) туди – сюди над сіткою, і вирішив, що, можливо, слово «волейбол» було б найкращою назвою для цього виду спорту. Від моменту своєї появи волейбол переживає бурхливий розвиток. Це виявляється в зростанні кількості й волейболістів, і країн – членів Міжнародної федерації волейболу . Волейбол ставить високі вимоги до функціональних можливостей учнів. У волейболі бувають раптові й швидкі пересування, стрибки, падіння, та інші дії . У зв’язку з цим волейболіст повинен мати миттєву реакцію, високу швидкість пересування на майданчику, швидкість скорочення м’язів, стрибучість та інші якості в певних їх сполученнях. Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 2 команди : «Сині» і «Зелені». Мета нашого проекту пологає у з’ясуванні, як впливає фізична підготовка для покращення гри у волейбол.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Протягом дослідження теми проводиться опитування та оцінювання учнів, щоб допомогти їм розвива-ти навички мислення 21 століття, підбираємо вправи для розвитку фізичних якостей учнів . Учні використо-вують інформацію з Інтернету (окремі вправи для розвитку спритності , витривалості , швидкості ,стрибучості). Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінювання, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту. На початку роботи учні з’ясовують свої навчальні потреби з допомогою ЗХД –таблиці та тестування і створюють контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Результативність власної діяльності будуть здійснювати засобами блогу. Оцінювання буде здійсню-ватися з допомогою відповідних форм. Кінцевим результатом стане змагання між двома командами + аналіз його результатів . Після обговорення у класі, учні оцініть ступінь розуміння теми за допомогою від-повідей на Основні запитання до вивчення теми. В кінці роботи над проектом здійснюється самооціню-вання за Формою самооцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери