Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Київська Русь за часів княгині Ольги" (7 клас)»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
 +
Оцінювання відбувається упродовж навчання за темою. На початку проекту  учні ознайомлюються з учительською презентацією та Таблицею 3-Х-Д, яка буде використовуватись протягом проекту. Відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою Вхідного тестування.Результати - у формі Результат вхідного тестування. За цією формою оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі вивчення підтеми, демонстрації дослідження та мультимедійного продукту, представлення результатів учнівського проекту. Учні використовують форму Самооцінювання для  свого проекту. Оцінювання здійснюється іншими учнями (взаємооцінювання) та  вчителем  на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені консультації. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням пошукової роботи учнів і учнівських письмових відповідей на запитання. Інструменти оцінювання:1. Тести. 2. Списки запитань для самоконтролю. 3. Опитувальники. Відбувається оцінювання блогів, презентацій,вікі-статті.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 21:25, 7 грудня 2013


Назва навчальної теми

"Київська Русь за часів княгині Ольги"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, суспільствознавство, етнологія, географія, українська література

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний мініпроект передбачає вивчення теми "Київська Русь за часів княгині Ольги"з предмету "Історія України" у 7 класі. Мета створення проекту полягає: в оволодінні обсягом знань з історичного минулого рідної країни, вивченні етнокультури та становлення державності України у нестандартній формі;в спрямованності на особистісно-зорієнтованне навчання,в розкритті творчого потенціалу учнів, зокрема - вмінні здобувати знання самостійно з різних джерел інформації (мережі Інтернет): аналізувати, осмислювати, узагальнювати,будувати гіпотези, систематизувати ,презетнувати та вмінні користуватися набутим у сучасному світі; у виробленні життєвих компетентностей, в усвідомленні власного "Я", відстоюванні громадянської та патріотичної позиції. Мініпроект враховує фізіологічні та психологвчні ососбливості дітей даного віку. Передбачає індивідуальну та групову взаємодію учнів.Від теорії до практики - через інтегрування знань з різних предметів. Відбувається створення груп,в яких діти реалізують свої здібності, що сприяє вибору успішної професії в майбутньому: історики та етнографи, літератори, мистецтвознавці, ювеліри, податківці, судді. Результати діяльності учнів у проекті - у вигляді презентацій,публікацій,вікі-сторінки.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж навчання за темою. На початку проекту учні ознайомлюються з учительською презентацією та Таблицею 3-Х-Д, яка буде використовуватись протягом проекту. Відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою Вхідного тестування.Результати - у формі Результат вхідного тестування. За цією формою оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі вивчення підтеми, демонстрації дослідження та мультимедійного продукту, представлення результатів учнівського проекту. Учні використовують форму Самооцінювання для свого проекту. Оцінювання здійснюється іншими учнями (взаємооцінювання) та вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені консультації. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням пошукової роботи учнів і учнівських письмових відповідей на запитання. Інструменти оцінювання:1. Тести. 2. Списки запитань для самоконтролю. 3. Опитувальники. Відбувається оцінювання блогів, презентацій,вікі-статті.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ігнатенко Марина Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗ Верхівцевський НВК "Середня загальноосвітня школа №1 - дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровського району

Місто\село, район, область

51660,Дніпропетровська обл.,Верхньодніпровський р-н, м.Верхівцеве,вул.Садова,14

Контактні дані

ignatenkomaria01 на gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінги в рамках співпраці в Національному проекті "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

18 - 30 листопада 2013 року.

Місце проведення тренінгу

КЗ Верхівцевський НВК

Тренери

Зензерова Наталія Юріївна