Відмінності між версіями «Бикова Марина Сергіївна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Контактні дані)
Рядок 39: Рядок 39:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
bykova.maryna@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 17:15, 18 листопада 2013


Назва навчальної теми

Доктор Хаус

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

12 років, 7-й клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Англійська мова в 7-му класі. Здоровий спосіб життя. Відповідальність за своє здоров'я. Учні вивчають дану тему у вигляд міні-вистав та замальовок на тему здоров'я та відвідини лікарні. Працюємо в двох динамічних групах "Пацієнт" та "Лікар". Термін впровадження проекту 2 тижні.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку використовуємо метод попереднього тестування, впродовж роботи з проектом оцінюємо роль кожного учня в проекті. Оцінювання на всіх етапах здійснюється за відповідними формами. Саме оцінювання проводиться після перегляду та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного. Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Google Анкетування Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковому штурмі, заповнюють документ спільного доступу: Моніторингове дослідження. Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті (документ Word): оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

У ході проекту учні досліджують, які загрози для людства несуть незнання історії та звичаїв свого народу. На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «ЗХД – знаємо – Хочемо знати - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед трьох груп учнів методом каруселі (тобто кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї). Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси інтернету. Результати дослідження група викладає у онлайн-презентації, шаблон якої викладений заздалегідь вчителем. Два-три обдарованих учні в цей час готують публікацію ( буклет) про здоровий спосіб життя (використовуючи матеріали інтернету). Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину спільної презентації. Дві інші групи та вчитель в цей час заповнюють форму оцінювання презентації, розроблену вчителем в Word. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бикова Марина Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Учитель іноземної мови, англійська мова

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №135» Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ, Індустріальний район

Контактні дані

bykova.maryna@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери