Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Подих природи"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 18: Рядок 18:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
<font size="2" color="#8080c0">ОООООООДля оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Вхідного оцінювання. В процесі роботи над блогом учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчальння у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій блог.ОООООО</font>
+
<font size="2" color="#8080c0">Методи:Мозковий штурм;Асоціативний кущ; Дошка запитань; Кориспондент.Виявлення навчальних потреб учнів; Заохочення до само спрямованості у навчанні; Набуття навичок співробітництва; Відслідковування прогресу у навчанні; Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу; Заохочення учнів до мети пізнання (знання про своє мислення); Критичне мислення; Підсумкова оцінка на тематичній атестації; Самооцінка; Взаємооцінка; Оцінка проету, виставленого на сайті; Вербальне оцінювання; Оцінювання в учнівському щоденнику; метод особистісного навчання, інтерактивного навчання, розвиваючого навчання, проектоного навчання.
 +
Інструменти: Приклади підказок для рефлексії; Проект Інформаційний буклет; Оцінювання інформаційного буклету; Карта знань учнів; Проект «Петриківський дивоцвіт»з учнівським коментарем; Презентація проекту; Діаграма учнів; Малюнки; Папки з зібраними матеріалами.
 +
</font>
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 17:18, 15 листопада 2013

Назва навчальної теми

Пошуково дослідницька діяльність дітей дошкільного віку

Вік учнів, клас

Діти старшого дошкільного віку

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект: «Подих природи» спрямований на розвиток активності дошкільників через організацію пошуково – дослідницької діяльності.Отримавши завдання, учні обєднуються в групи, одержують завдання, відшукують інформацію в Інтернеті про підбір програмно – методичного забезпечення для реалізації проекту, вивчають досвід педагогів новаторів за темою проекту. У процесі своїх досліджень та на завершальному етапі учні створюють презентацію, web-сайт. І наприкінці проекту презентують результати проекту та аналізують отримані результати.

Stor.1.gif      Stor.2.gif

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Методи:Мозковий штурм;Асоціативний кущ; Дошка запитань; Кориспондент.Виявлення навчальних потреб учнів; Заохочення до само спрямованості у навчанні; Набуття навичок співробітництва; Відслідковування прогресу у навчанні; Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу; Заохочення учнів до мети пізнання (знання про своє мислення); Критичне мислення; Підсумкова оцінка на тематичній атестації; Самооцінка; Взаємооцінка; Оцінка проету, виставленого на сайті; Вербальне оцінювання; Оцінювання в учнівському щоденнику; метод особистісного навчання, інтерактивного навчання, розвиваючого навчання, проектоного навчання. Інструменти: Приклади підказок для рефлексії; Проект Інформаційний буклет; Оцінювання інформаційного буклету; Карта знань учнів; Проект «Петриківський дивоцвіт»з учнівським коментарем; Презентація проекту; Діаграма учнів; Малюнки; Папки з зібраними матеріалами.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

[1]ОООООО Блог учня

Оцінювання учнівського блогу

Презентація "На високих швидкостях"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ООООООООКатерина Кіктенко

Фах, навчальний предмет

вчитель ОООООООО

Навчальний заклад

Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Веселе, Криворізький район,Дніпропетровська обл.

Контактні дані

ел.адреса: ОООООkiktenko2 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.09.2013 по 21.09.2013р

Місце проведення тренінгу

c.Веселе, Криворізький район

Тренери

Кіктенко Катерина Миколаївна