Відмінності між версіями «Портфоліо Федорчук Н.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 13: Рядок 13:
 
Проект проводиться у 7-А класі на тему «Організми та середовище існування»,уміння оперувати фактичним матеріалом. Клас ділиться на дві групи в кожній групі є спікер, координатор,  редактор та фотограф, кожний з них має своє завдання - це організувати проект, зіграти по ролях сценки проекту, систематизувати знання з теми.
 
Проект проводиться у 7-А класі на тему «Організми та середовище існування»,уміння оперувати фактичним матеріалом. Клас ділиться на дві групи в кожній групі є спікер, координатор,  редактор та фотограф, кожний з них має своє завдання - це організувати проект, зіграти по ролях сценки проекту, систематизувати знання з теми.
  
[https://drive.google.com/file/d/0B6vjohzi06akOUc1NUpaR0sydGs/edit?usp=sharing]=План вивчення теми (вставити файл)=
+
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B6vjohzi06akOUc1NUpaR0sydGs/edit?usp=sharing Перейти на план]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 15:19, 31 жовтня 2013


Назва навчальної теми

Організми та середовище існування

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, екологія

Вік учнів, клас

11 -12 років,учні 7 класу

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект проводиться у 7-А класі на тему «Організми та середовище існування»,уміння оперувати фактичним матеріалом. Клас ділиться на дві групи в кожній групі є спікер, координатор, редактор та фотограф, кожний з них має своє завдання - це організувати проект, зіграти по ролях сценки проекту, систематизувати знання з теми.

План вивчення теми (вставити файл)

Перейти на план

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання:а) поточне – встановлення та оцінювання рівня розуміння і первинного засвоєння окремих елементів змісту теми; б) тематичне – індивідуальний та диференційований підхід до організації навчання. Інструментаріями оцінювання можуть бути різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, списки запитань для самоконтролю, тести. Остаточне оцінювання відбувається на останьому етапі роботи. Учні ознайомляться із оголошенням проекту. Будуть використовуватись запитання впродовж вивчення всієї теми для того, щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі. Визначення попередніх знать та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допогою Таблиці З-Х-Д. Під час заповнення та ведення свого блогу, який учні ведуть впродовж всього проекту, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу. Під час наповнення та пошуку інформації на сайт керуються документом Критичне оцінювання веб-сторінок. Ці документи допоможуть їм ставити свої навчальні цілі. Періодичний перегляд та читання х записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання в правильне русло. В процесі роботи над блогом учні створюють публікацію та керуються при цьому методичними вимогами щодо створення та планування публікацій. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінють як вони самі (самооцінювання з використанням Форм та Контрольних списків), так і вчитель, котрий керується формою оцінювання, використовують вчительську презентацію як для прикладу. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій блог.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Основні завдання проекту: 1.Ознайомитися із середовищем існування рослин. 2. Спостерігати за життям природних екосистем. 3. Пояснити природоохорону діяльність людини, що має на меті збереження природного біорізноманіття. 4. Зробити висновки про будову організмів як результат їх пристосування до умов середовища та про необхідність охорони рослин та рослинних угруповань Для з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок я використовую таблицю З-Х-Д,як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. За допомогою Інтернету учні шукають нову інформацію, цікаві факти про середовище існування рослин.

Створення прикладу учнівської роботи я використовую як зразок прикладу створення власних робіт. Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт та їх діяльності буде оцінюватися в ході виконання проектів. Фасилітація навчального процесу Упродовж виконання учнями навчальних проектів визначайте стратегії, засоби та інструменти для наступного: o Відслідковування наближення навичок учнів до поставлених цілей; o Засвоєння нових знань; o Практикування, смоперевірка та вміння застосувати знання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Федорчук Наталія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель біології, навчальний предмет - біологія

Навчальний заклад

Хмельницький ліцей №17

Місто\село, район, область

м. Хмельницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 28 жовтня по 1 листопада

Місце проведення тренінгу

Хмельницький ліцей №17

Тренери

Дрижал Олександр Михайлович