Відмінності між версіями «Портфоліо проекту Кутова Олена Анатоліївна з української літератури для учнів 7 класу»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя .)
Рядок 48: Рядок 48:
 
6.Учні створюють публікації. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та учнів школи
 
6.Учні створюють публікації. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та учнів школи
 
4- день
 
4- день
8.Демонстрація [https://do.google.com/file/d/0B0SV4F3VCPe5TXVJLS1veWhhekU/edit?usp=sharing учнівської презентації], створена спільними зусиллями  груп супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу , де відслідковується процес роботи над проектом.
+
8.Демонстрація [https://drive.google.com/file/d/0B9Cp1dKO45H8UXNqX1BKMnhVc2c/edit?usp=sharing учнівської презентації], створена спільними зусиллями  груп супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу , де відслідковується процес роботи над проектом.
 
Наприкінці проекту оцінюю діяльність учнів за допомогою контрольного списку складових блогу.  
 
Наприкінці проекту оцінюю діяльність учнів за допомогою контрольного списку складових блогу.  
  

Версія за 12:24, 31 жовтня 2013

Проект для учнів 7 класу

Буклет проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва навчальної теми

Шевченко-художник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, українська мова,інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з української літератури розрахований для учнів сьомого класу.

Учні вивчатимуть і досліджуватимуть досягнення Т.Г.Шевченка в галузі художнього мистецтва, аналізуватимуть автопортрети Великого Кобзаря, дізнаються про історію їх створення, визначатимуть місце та роль Шевченка-художника у порівнянні досягненнями Шевченка-письменника. Вхідне тестування покаже, наскільки результат майбутньої роботи буде значимим для учнів, далі для пошуку шляхів вирішення проблеми проводиться мозковий штурм, висунуті гіпотези учні перевіряють та відсіюють, результати роботи оформлюють як презентацію. Додатково до захисту презентації декілька учні готує інформаційний бюлетень з короткими висновками роботи на проекті та додатковою інформацією. За результатами проекту створюється сторінка в Вікі

План вивчення теми (вставити файл)


Оцінювання (стислий опис і інструменти)

  • Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного, підводячи підсумки мозкового штурму. Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами.

Діяльність учнів та вчителя .

На початку роботи учні знайомлять з тим, що саме є методом проектів за допомогою публікації, заздалегідь мною підготовленою. Також знайомляться з поняттям навчальні навички ХХІ століття. Після перегляду вчительської презентації учні обирають для себе проблемну тему та починають працювати над проектом. Далі учні проходять тестування стосовно цієї проблеми. Наступним кроком є вхідне оцінювання знань учнів за допомогою таблиці З-Х-Д. 1 – день 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. 2 - день 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4.Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3- день 5. Учні проектують зміст презентації, за шаблоном, який надає їм вчитель сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 6.Учні створюють публікації. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та учнів школи 4- день 8.Демонстрація учнівської презентації, створена спільними зусиллями груп супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу , де відслідковується процес роботи над проектом. Наприкінці проекту оцінюю діяльність учнів за допомогою контрольного списку складових блогу.

Навчальні матеріали

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кутова Олена Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

КЗО " Тритузнянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

с. Тритузне, Солонянський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

  • Телефон робочий: (05669)67734
  • Email: 20132013duk@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Солонянська ЗСШ №1 І-ІІІ ступенів, cмт.Солоне , 18-31 жовтня 2013 p.

Місце проведення тренінгу

Solone01 2012.jpg
  • смт.Солоне, КЗО "Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"



Тренер