Відмінності між версіями «Портфоліо Кравець Наталії з теми: "Фольклорні джерела повісті М.Коцюбинсьткого "Тіні забутих предків"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 19: Рядок 19:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
Вікі-стаття [["Як відображена родинна обрядовість у повісті М.Коцюбинського «Тіні забутих предків»?"]]
 
Вікі-стаття [["Як відображена родинна обрядовість у повісті М.Коцюбинського «Тіні забутих предків»?"]]
 +
Учитель зустрічається з батьками для обговорення участі та організації діяльності дітей у проекті. А з учнями 10 класу проводиться стартове заняття та презентується стартова презентація, яка знайомить учнів із завданнями проекту. Обговорюється ключове питання та тематичне і намічаються подальші кроки дослідницької діяльності учнів. Учням пропонується заповнити таблиці ЗХД. Обєднуємо учнів класу у малі групи: 1 група отримує завдання дослідити погляди гуцулів на навколишній світ через призму календарної обрядовості, 2 група-родинна обрядовість у повістіМ.Коцюбинського «Тіні забутих предків», 3 - унікальність світогляду мешканців Українських Карпат,що відображена в їх трудовій обрядовості. Кожна група планує свою дослідницьку діяльність, попередньо ознайомившись з правилами, інструкціями, з Законом про авторське право. Учитель спостерігає за роботою груп, ставить запитання, відмічає хід роботи, відслідковує прогрес у роботі, сприяє розвитку навичок високого рівня. Наприкінці роботи учитель проводить тестування, опитувальник. На завершення учитель по ходу обговорення ставить уточнюючі питання, коментує відповіді, сприяє розвитку і формуванню навичок високого рівня мислення , вміння ефективно висловлювати думку, розуміння та усвідомлення ролі колективної взаємодії. навчальний проект обговоренням тематичних і ключових питань і відповідей на ці питання.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 11:25, 10 жовтня 2013


Назва навчальної теми

Голосіння трембіт над горами та долинами… Фольклорні джерела повісті М.Коцюбинського «Тіні забутих предків»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія, народознавство

Вік учнів, клас

15 років 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вікі-стаття "Як відображена родинна обрядовість у повісті М.Коцюбинського «Тіні забутих предків»?" Учитель зустрічається з батьками для обговорення участі та організації діяльності дітей у проекті. А з учнями 10 класу проводиться стартове заняття та презентується стартова презентація, яка знайомить учнів із завданнями проекту. Обговорюється ключове питання та тематичне і намічаються подальші кроки дослідницької діяльності учнів. Учням пропонується заповнити таблиці ЗХД. Обєднуємо учнів класу у малі групи: 1 група отримує завдання дослідити погляди гуцулів на навколишній світ через призму календарної обрядовості, 2 група-родинна обрядовість у повістіМ.Коцюбинського «Тіні забутих предків», 3 - унікальність світогляду мешканців Українських Карпат,що відображена в їх трудовій обрядовості. Кожна група планує свою дослідницьку діяльність, попередньо ознайомившись з правилами, інструкціями, з Законом про авторське право. Учитель спостерігає за роботою груп, ставить запитання, відмічає хід роботи, відслідковує прогрес у роботі, сприяє розвитку навичок високого рівня. Наприкінці роботи учитель проводить тестування, опитувальник. На завершення учитель по ходу обговорення ставить уточнюючі питання, коментує відповіді, сприяє розвитку і формуванню навичок високого рівня мислення , вміння ефективно висловлювати думку, розуміння та усвідомлення ролі колективної взаємодії. навчальний проект обговоренням тематичних і ключових питань і відповідей на ці питання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери