Відмінності між версіями «Я один»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 12: | Рядок 12: | ||
|Створення конкретних інструкцій щодо оцінювання. | |Створення конкретних інструкцій щодо оцінювання. | ||
|- | |- | ||
| − | |Не вміють | + | |Не вміють аналізувати роботу |
|Контролювати процес. | |Контролювати процес. | ||
|- | |- | ||
Поточна версія на 14:16, 21 серпня 2013
| Проблема | Розвязання проблеми |
| Не вміють ПРАВИЛЬНО ОЦІНИТИ СВОЇ ФАКТИЧНІ ЗНАННЯ. | Пояснити як потрібно оцінювати свою роботу.
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. Навести приклади цілей та кінцевого результату. |
| Не вміють об'єктивно оцінювати один одного. | Створення конкретних інструкцій щодо оцінювання. |
| Не вміють аналізувати роботу | Контролювати процес. |
| Не вміють розподіляти ролі | Пояснити роль кожного учня в проекті. |