Відмінності між версіями «Група 2»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 8: | Рядок 8: | ||
|- | |- | ||
|Не вміють ПРАВИЛЬНО ОЦІНИТИ СВОЇ ФАКТИЧНІ ЗНАННЯ. | |Не вміють ПРАВИЛЬНО ОЦІНИТИ СВОЇ ФАКТИЧНІ ЗНАННЯ. | ||
| − | |Пояснити як потрібно | + | |Пояснити як потрібно оцінювати свою роботу. |
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. | Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. | ||
Навести приклади цілей та кінцевого результату. | Навести приклади цілей та кінцевого результату. | ||
|- | |- | ||
| − | |Не вміють | + | |Не вміють об'єктивно оцінювати один одного. |
| − | |Створення конкретних інструкцій щодо | + | |Створення конкретних інструкцій щодо оцінювання. |
|- | |- | ||
| − | |Не вміють | + | |Не вміють підтасовувати результати під кінцевий |
| − | | | + | |Контролювати процес. |
|- | |- | ||
|Не вміють розподіляти ролі | |Не вміють розподіляти ролі | ||
|Пояснити роль кожного учня в проекті. | |Пояснити роль кожного учня в проекті. | ||
|} | |} | ||
Версія за 09:55, 15 серпня 2013
Як допомогти учням успішно адаптуватися та постійно оцінювати свої досягнення та планувати подальше самовдосконалення?
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення
| Проблема | Розвязання проблеми |
| Не вміють ПРАВИЛЬНО ОЦІНИТИ СВОЇ ФАКТИЧНІ ЗНАННЯ. | Пояснити як потрібно оцінювати свою роботу.
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. Навести приклади цілей та кінцевого результату. |
| Не вміють об'єктивно оцінювати один одного. | Створення конкретних інструкцій щодо оцінювання. |
| Не вміють підтасовувати результати під кінцевий | Контролювати процес. |
| Не вміють розподіляти ролі | Пояснити роль кожного учня в проекті. |