Відмінності між версіями «Портфоліо Втюріної Людмили Олексіївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Дати проведення тренінгу)
Рядок 54: Рядок 54:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
*[[Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 17 червня - 23 червня 2013 р.]]
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==

Версія за 15:50, 21 червня 2013


Буклет проекта

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва навчальної теми

Чи має історію твоя улиця?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я у світі, російська мова, інформатика, образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

9-10 років, 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект "Чи має історію твоя вулиця?" відповідає темі «Людина в суспільстві» за програмою " Я у світі". Розраховано на учнів 4 класу. Учні об'єднуються в групи, які проводять збір інформації з усіх доступних джерел (бібліотека, науково-популярні видання,Internet), спостереження, дослідження і презентують результати роботи у вигляді презентації, фотовиставки, відеофільму, заочної екскурсії, творів тощо.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для того, щоб оцінити навчальні потреби учнів на початку проекту, вони заповнюють таблицю «ЗХД». Протягом роботи над проектом учні проходять поточне оцінювання у вигляді самооцінювання. Оцінювання здійснюється учнем щотижнево на основі перегляду продуктів своєї діяльності. Наприкінці роботи над проектом учні проходять підсумкове оцінювання у вигляді взаємооцінювання, оцінювання вчителем, іншими. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки за презентацію,усний виступ,фотовиставку тощо.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На першому етапі, учні ознайомлюються з темою за допомогою

  • [1] презентації, обговорюють питання, частково заповнюють таблицю З-Х-Д; в результаті мозкового штурму визначають питання, на які треба отримати відповіді, консультуються із учителем, об’єднуються у групи, розподіляють ролі.

На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. На основі зібраної інформації учні аналізують отримані дані, роблять відповідні висновки. Учні починають готувати творчий звіт за результатами отриманої інформації. Взаємодопомога та самоконтроль учнів. На заключному етапі учні демонструють отримані результати у вигляді

  • [2] презентацій, відео-звіту, заочної екскурсії, твору тощо. Шляхом використання форми «ЗХД» здійснюється повторне оцінювання рівня знань та умінь. Учні проходять підсумкове оцінювання у вигляд і взаємооцінювання, оцінювання вчителем, іншими. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки за презентацію,усний виступ,фотовиставку тощо.
  • Тест за темою

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Втюріна

Фах, навчальний предмет

Учитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗО НВО №28

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

millania62@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери