Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Бактерії" (7 клас)»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Математична мова – це мова виразів. Навчальною програмою з алгебри в 7 класі передбачено вивчення теми « Цілі вирази».  Проект «Ода цілим виразам» створено з метою розширити та поглибити знання учнів про цілі вирази, степені, дії над ними, здійснити історичний екскурс у їх виникнення та показати застосування у фізиці та біології. Робота над проектом буде проходити паралельно з вивченням відповідної теми з курсу алгебри 7 класу. В процесі передбачається розвиток навичок в учнів роботи в мережі Інтернет, іншими джерелами пізнавальної інформації, її обробкою та систематизацією, вміння здійснювати презентацію результатів своєї роботи. Робота в трьох групах передбачає пошук відомостей про цілі вирази, їх види, історичних відомостей про виникнення та дослідження вченими і оформлення у вигляді бюлетеню; дослідження інформації про степінь з цілим показником та його властивості, застосування степеня для спрощення обчислень як у математиці, так і в суміжних науках (фізиці, біології, астрономії) та створення презентаці; з’ясування змісту понять, пов’язаних з многочленами та виконання дій з многочленами та висвітлення результатів дослідження у «Математичному віснику»(учнівська вікі-стаття).
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 21:32, 20 червня 2013


Назва навчальної теми

Цілівирази (дослідження многочленів)

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Математична мова – це мова виразів. Навчальною програмою з алгебри в 7 класі передбачено вивчення теми « Цілі вирази». Проект «Ода цілим виразам» створено з метою розширити та поглибити знання учнів про цілі вирази, степені, дії над ними, здійснити історичний екскурс у їх виникнення та показати застосування у фізиці та біології. Робота над проектом буде проходити паралельно з вивченням відповідної теми з курсу алгебри 7 класу. В процесі передбачається розвиток навичок в учнів роботи в мережі Інтернет, іншими джерелами пізнавальної інформації, її обробкою та систематизацією, вміння здійснювати презентацію результатів своєї роботи. Робота в трьох групах передбачає пошук відомостей про цілі вирази, їх види, історичних відомостей про виникнення та дослідження вченими і оформлення у вигляді бюлетеню; дослідження інформації про степінь з цілим показником та його властивості, застосування степеня для спрощення обчислень як у математиці, так і в суміжних науках (фізиці, біології, астрономії) та створення презентаці; з’ясування змісту понять, пов’язаних з многочленами та виконання дій з многочленами та висвітлення результатів дослідження у «Математичному віснику»(учнівська вікі-стаття).

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ганна Василівна Топчій

Фах, навчальний предмет

Мамематик, математика

Навчальний заклад

Комунальний заклад Верхівцевський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа №1 - дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровського району [1]

Місто\село, район, область

51660 Дніпропетровська обл. Верхньодніпровський район м. Верховцеве, вул. Садова, 14 тел. (805658) 9-1–41

Контактні дані

annatopchiy1 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 17 по 29 червня 2013 р.

Місце проведення тренінгу

м.Верхівцево, КЗ Верхівцевський НВК

Тренери

<Зензерова Наталія Юріївна ="[2]">