Відмінності між версіями «Портфоліо Щербак Тетяни з теми: «Українська художня культура ХІХ ст. Декоративно-ужиткове мистецтво. Вишивка»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
На початку проекту:
 +
 +
* Проводиться колективне обговорення та опитування (робота з [https://docs.google.com/file/d/0B5uHmf6OX0hlUmtDM29uOHp1UzA/edit?usp=sharing таблицями «ЗХД»])учнів щодо визначення рівня попередніх знань  для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами;
 +
 +
* Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні.
 +
 +
Протягом всього проекту:
 +
 +
* Учні ведуть записи  в журналах спостережень та досліджень для зручного моніторингу та кращого розуміння змісту.
 +
 +
* Проводиться  [https://docs.google.com/forms/d/1GqfscAQ3Qy_avO_bx5Fbmh235SJfrprzSQhM04vMVi8/viewform он-лайн опитування]  упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти.
 +
 +
* Проводяться індивідуальні консультації для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів.
 +
 +
Наприкінці проекту:
 +
 +
* Проводиться презентація, захист та обговорення кінцевих продуктів (презентацій) у класі.
 +
 +
* Учні оцінюють свої роботи використовуючи [https://docs.google.com/file/d/0B5uHmf6OX0hlV3RIdk5yZUVtbWM/edit?usp=sharing форму оцінювання презентації] та форму для зворотного зв'язку  для здійснення учнями само оцінювання результатів своєї роботи ( [https://docs.google.com/file/d/0B5uHmf6OX0hlMVEzRi04NFFIWnM/edit?usp=sharing форма самооцінювання]) та отримання взаємооцінки з боку однокласників
 +
 +
* Та ж сама форма оцінювання презентації використовується учителем для оцінювання та виставлення оцінок в журналі;
 +
 +
* Проводиться  оцінювання ступеню розуміння теми  учнів за допомогою он-лайн опитування  на Основні  запитання до вивчення теми.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 16:49, 13 червня 2013


Назва навчальної теми

«Українська художня культура ХІХ ст. Декоративно-ужиткове мистецтво. Вишивка»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Художня культура

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей навчальний проект з теми «Українська художня культура ХІХ ст. Декоративно-ужиткове мистецтво. Вишивка» з предмету «Художня культура України» 10 клас. Основним видом діяльності учнів є групова робота. Діти виконують ролі дослідників, істориків, спікерів, дизайнерів-оформлювачів, керівників груп. Перед початком роботи проводиться он-лайн опитування. На першому уроці проводиться об’єднання учнів в групи, розподіл тематичних запитань, планується дослідження, планується кінцевий результат, проводиться вхідне оцінювання. Обовязково звертається увага на поняття «авторське право», «безпечний пошук інформації в їнтернеті», оформлюються дозволи на відкриття електронної пошти, конфіденційність та дозвіл батьків на публікації роботи учня в мережі Інтернет. Протягом роботи над проектом ведеться блог, створюється група ВКонтакті, діє «Консультпункт у скайпі», учні вест ведуть журнали спостережень, обмінюються миттєвими повідомленнями та спілкуватимуться електронною поштою. Результати роботи груп будуть представлені на останньому уроці у вигляді захисту презентацій, публікацій та буклетів. Результати дослідження будуть викладені на сайті ліцею, можлива виставка родинної творчості.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту:

  • Проводиться колективне обговорення та опитування (робота з таблицями «ЗХД»)учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами;
  • Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні.

Протягом всього проекту:

  • Учні ведуть записи в журналах спостережень та досліджень для зручного моніторингу та кращого розуміння змісту.
  • Проводиться он-лайн опитування упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти.
  • Проводяться індивідуальні консультації для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів.

Наприкінці проекту:

  • Проводиться презентація, захист та обговорення кінцевих продуктів (презентацій) у класі.
  • Та ж сама форма оцінювання презентації використовується учителем для оцінювання та виставлення оцінок в журналі;
  • Проводиться оцінювання ступеню розуміння теми учнів за допомогою он-лайн опитування на Основні запитання до вивчення теми.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери