Відмінності між версіями «8. Мельник Мар’яна Авреліанівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 43: Рядок 43:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Перед вивченням теми використовуємо ЗХД. Спочатку кожний учень самостійно заповнює колонки "Що ми знаємо про історію рідного краю?" і "Що я хочемо дізнатися з історії рідного краю?", « Про що дізналися  при вивченні історії рідного краю» а тоді проводиться колективне обговорення відповідей з метою виокремлення основних елементів того, про що учні хочуть дізнатися. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонується презентація вчителя. Презентація вчителя:  Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативно їх роботи в проекті. Наприкінці роботи над проектом учні ще раз звертаються до схеми З-Х-Д, відмічають "Про що я дізнався". Підводимо підсумки і робимо висновки. Наприкінці роботи над проектом проводимо також опитування за підготовленою формою «Підсумкове оцінювання», яке передбачає самооцінювання і оцінювання роботи учня вчителем. Поточне оцінювання.
 +
Опитувальник для учнів та опрацьовуємо результати. Підсумкове оцінювання учнівського бюлетеня. Оцінювання бюлетеня чи вікі-статті та презентації .Оцінювання учнівської презентації . В результаті виконання поставлених завдань проекту було проведено оцінювання отриманих знань. Підсумкове оцінювання.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 13:28, 13 червня 2013

Про мене

Я, Мельник Мар'яна Авреліанівна, працюю вчителем історії та вихователем ГПД в Тухлянському НВК "СЗШ - гімназії"

Мої блоги

Рефлексія 


Карпати кличуть

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення

Назва навчальної теми

Стежками рідного краю

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія,ГПД

Вік учнів, клас

11 років,6 клас

Стислий опис проекту

Проект розрахований на учнів 6 класу, 12 років. Предмет дослідження – історія рідного краю. Проект розрахований на розширення кругозору учнів та ознайомлення з культурними та історичними пам’ятками. Метою проекту є ознайомлення з історією рідного краю та виховання в учнів бережливого ставлення до культурних пам’яток засобами туризму та краєзнавства

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед вивченням теми використовуємо ЗХД. Спочатку кожний учень самостійно заповнює колонки "Що ми знаємо про історію рідного краю?" і "Що я хочемо дізнатися з історії рідного краю?", « Про що дізналися при вивченні історії рідного краю» а тоді проводиться колективне обговорення відповідей з метою виокремлення основних елементів того, про що учні хочуть дізнатися. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонується презентація вчителя. Презентація вчителя: Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативно їх роботи в проекті. Наприкінці роботи над проектом учні ще раз звертаються до схеми З-Х-Д, відмічають "Про що я дізнався". Підводимо підсумки і робимо висновки. Наприкінці роботи над проектом проводимо також опитування за підготовленою формою «Підсумкове оцінювання», яке передбачає самооцінювання і оцінювання роботи учня вчителем. Поточне оцінювання. Опитувальник для учнів та опрацьовуємо результати. Підсумкове оцінювання учнівського бюлетеня. Оцінювання бюлетеня чи вікі-статті та презентації .Оцінювання учнівської презентації . В результаті виконання поставлених завдань проекту було проведено оцінювання отриманих знань. Підсумкове оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери