Відмінності між версіями «13.06.13. Київ. Модуль 7. Група 2.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
{| border=1 | {| border=1 | ||
| − | | Клітинка | + | | Клітинка 1 |
| − | | Клітинка 2 | + | | Клітинка 2 |
| − | | Клітинка 2 | + | | Клітинка 2 |
|- | |- | ||
| − | | Клітинка 1 | + | | Клітинка 1 |
| − | | Клітинка | + | | Клітинка 2 |
| − | | Клітинка 2 | + | | Клітинка 2 |
|} | |} | ||
Версія за 09:43, 13 червня 2013
Правильно спланувати, розподілити свій час та вносити в плани відповідні корективи.
| Клітинка 1 | Клітинка 2 | Клітинка 2 |
| Клітинка 1 | Клітинка 2 | Клітинка 2 |