Відмінності між версіями «Портфоліо Чорнокнижної Лариси Миколаївни для учнів 7 класів зі світової літератури за темою "Літературна балада про вересовий напій"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
==Діяльність учнів==
 
==Діяльність учнів==
 +
Учні об’єднуються у чотири групи.  Перша група ,наукова, працює над будовою (композицією) балади. Друга група, пошукова, досліджує художні засоби балади. Третя, мистецтвознавці, – робота з ілюстраціями В.М. Воловича до балади. Демонструє на екрані слайди із репродукціями картин художника.  Четверта, теоретики, – відповідає на питання вчителя та працює над словниковою роботою, а також готує ряд запитань за змістом балади, ставлячи їх по черзі.
  
 
==Дидактичні матеріали:==
 
==Дидактичні матеріали:==

Версія за 15:46, 12 червня 2013



Буклет

Publ1 Chornoknizha.jpg Publ2 Chornoknizha.jpg

Назва навчальної теми

Навчальний предмет

Світова література

Навчальна тема

Літературна балада про вересовий напій

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту

Проект присвячений вивченню літературної балади про вересовий напій

План вивчення теми

Навчальні цілі

Допомога учням у створенні проекту

Опис оцінювання

На початку проекту я проводжу вхідне опитування, щоб визначити, чи знають діти біографію письменника та навички із теорії літератури, тобто, що таке літературна балада та її ознаки, чим вона відрізняється від народної. Впродовж роботи над проектом використовую такі методи оцінювання, як: «Карусель»; евристична бесіда; «Методика взаємних запитань»; «Прес»; компаративний аналіз тексту. При цьому використовую такі інструменти оцінювання: тести; дослідницька робота; реферат. Наприкінці роботи над проектом учні захищають свою роботу, працюють над вихідним тестуванням та презентують свій проект

Діяльність учнів

Учні об’єднуються у чотири групи. Перша група ,наукова, працює над будовою (композицією) балади. Друга група, пошукова, досліджує художні засоби балади. Третя, мистецтвознавці, – робота з ілюстраціями В.М. Воловича до балади. Демонструє на екрані слайди із репродукціями картин художника. Четверта, теоретики, – відповідає на питання вчителя та працює над словниковою роботою, а також готує ряд запитань за змістом балади, ставлячи їх по черзі.

Дидактичні матеріали:

Методичні матеріали:

Відомості про автора

  • Прізвище, Ім'я по Батькові :Чорнокнижна Лариса Миколаївна
  • Фах, навчальний предмет:Учитель.Світова література
  • Навчальний заклад:ЗОШ I-III ступенів №1 ім.Т.Шевченка
  • Контактні дані:xthyjr@gmail.com

Відомості про тренінг

  • Місце провведення тренінгу:

Корисні посилання

Про Національний проект "Відкритий світ"