Відмінності між версіями «Портфоліо з проекту інформатики»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 27: Рядок 27:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
читель починає з взаємооцінювання, яке покаже, що учні знають про проблему. Наприклад, за допомогою З-Х-Д таблиці або бесіди, тестування, анкетування. Для визначення вхідних знань ініціює обговорення  питань, диспут. В результаті учитель готує список навчальних цілей, розрахований на різні рівні підготовки учнів. Щоб отримати відповіді на основні питання навчальної теми вчитель використовує тестування, під час якого учні визначають найважливіші питання для дослідження теми. Учні об’єднуються  працюють індивідуально, якщо виникають проблеми вони можуть об’єднуватись в малі групи. Вчитель надає чіткі рекомендації щодо управління своїм навчанням у вигляді конкретних списків. Він проводить співбесіди, консультації ( індивідуальні або групові),які дозволяють корегувати навчальну діяльність учнів. Вчитель просить учнів здійснити самооцінку одержаних знань та робити записи під час роботи, за можливістю допомагати в оцінюванні робіт інших учнів, щоб могли контролювати своє розуміння матеріалу. Учитель використовує організацію дискусії ,щоб з’ясувати як учні володіють зібраним матеріалом та можуть цим оперувати. Після дослідження своєї проблеми, учні готуються до захисту своїх проектів та презентацій. На етапі завершення проекту учитель оцінює учнівські роботи, закінчує роботу з З-Х-Д таблицями та проводить письмову роботу, аналізує відповіді, вироби, активність учнів.
+
Учитель починає з взаємооцінювання, яке покаже, що учні знають про проблему. Наприклад, за допомогою З-Х-Д таблиці або бесіди, тестування, анкетування. Для визначення вхідних знань ініціює обговорення  питань, диспут. В результаті учитель готує список навчальних цілей, розрахований на різні рівні підготовки учнів. Щоб отримати відповіді на основні питання навчальної теми вчитель використовує тестування, під час якого учні визначають найважливіші питання для дослідження теми. Учні об’єднуються  працюють індивідуально, якщо виникають проблеми вони можуть об’єднуватись в малі групи. Вчитель надає чіткі рекомендації щодо управління своїм навчанням у вигляді конкретних списків. Він проводить співбесіди, консультації ( індивідуальні або групові),які дозволяють корегувати навчальну діяльність учнів. Вчитель просить учнів здійснити самооцінку одержаних знань та робити записи під час роботи, за можливістю допомагати в оцінюванні робіт інших учнів, щоб могли контролювати своє розуміння матеріалу. Учитель використовує організацію дискусії ,щоб з’ясувати як учні володіють зібраним матеріалом та можуть цим оперувати. Після дослідження своєї проблеми, учні готуються до захисту своїх проектів та презентацій. На етапі завершення проекту учитель оцінює учнівські роботи, закінчує роботу з З-Х-Д таблицями та проводить письмову роботу, аналізує відповіді, вироби, активність учнів.
 
[https://docs.google.com/file/d/0B36PVcvo0gY7QmRuVUM0QW5Ecm8/edit?usp=sharing Організаційна діаграма]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B36PVcvo0gY7QmRuVUM0QW5Ecm8/edit?usp=sharing Організаційна діаграма]
  

Версія за 11:56, 12 червня 2013

Буклет

Qqq51.JPG Qqq52.JPG

Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Сходинки до інформатики 4 клас

Основи здоров'я


Навчальні цілі

Навички 21 століття

Вік учнів, клас

4 клас 10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Сьогодні глобальна мережа обернулася загрозою для реального життя дітей та підлітків. Чому віртуальний світ такий привабливий для дітей? В чому переваги та недоліки віртуального спілкування? Вирішенню цих питань присвячений проект «Чи можна зупинити прогрес?». Учасники проекту - учні 4 класу. В процесі роботи учні об’єднуються в групи: дослідники, лікарі, порадники. Під час виконання завдань навчального проекту школярі набувають практичного досвіду аналізу, узагальнення, систематизації, інтеграції, оцінювання пізнавальної інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації. Проект має на меті показати користь та шкоду інтернет можливостей, виробити психологічну стійкість до негативу, попередити віртуальну залежність серед молоді.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учитель починає з взаємооцінювання, яке покаже, що учні знають про проблему. Наприклад, за допомогою З-Х-Д таблиці або бесіди, тестування, анкетування. Для визначення вхідних знань ініціює обговорення питань, диспут. В результаті учитель готує список навчальних цілей, розрахований на різні рівні підготовки учнів. Щоб отримати відповіді на основні питання навчальної теми вчитель використовує тестування, під час якого учні визначають найважливіші питання для дослідження теми. Учні об’єднуються працюють індивідуально, якщо виникають проблеми вони можуть об’єднуватись в малі групи. Вчитель надає чіткі рекомендації щодо управління своїм навчанням у вигляді конкретних списків. Він проводить співбесіди, консультації ( індивідуальні або групові),які дозволяють корегувати навчальну діяльність учнів. Вчитель просить учнів здійснити самооцінку одержаних знань та робити записи під час роботи, за можливістю допомагати в оцінюванні робіт інших учнів, щоб могли контролювати своє розуміння матеріалу. Учитель використовує організацію дискусії ,щоб з’ясувати як учні володіють зібраним матеріалом та можуть цим оперувати. Після дослідження своєї проблеми, учні готуються до захисту своїх проектів та презентацій. На етапі завершення проекту учитель оцінює учнівські роботи, закінчує роботу з З-Х-Д таблицями та проводить письмову роботу, аналізує відповіді, вироби, активність учнів. Організаційна діаграма

Графік оцінювання

Визначення навчальних потреб учнів

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Опитувальник

ЗХД

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ткач Леся Станіславівна

Фах, навчальний предмет

інформатика

Навчальний заклад

Єлизаветівська СЗШ

Місто\село, район, область

с.Єлизаветівка, Петриківський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

tkachlesiy gmail.com.ua

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13 травня - 25 травня 2103 року

Місце проведення тренінгу

Петриківська СЗШ

Тренери

Гулько Віктор Іванович