Відмінності між версіями «Портфоліо Шаповал Наталії»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 18: Рядок 18:
 
[https://docs.google.com/file/d/0ByQI7ZB7FED5ZVZ3MXd2SFNJdDA/edit?usp=sharing план вивчення теми]
 
[https://docs.google.com/file/d/0ByQI7ZB7FED5ZVZ3MXd2SFNJdDA/edit?usp=sharing план вивчення теми]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
На початку проекту учитель ознайомлює з проблемою за допомогою власної презентації,яка створена з метою зацікавити учнів даною темою. Під час роботи над проектом вчитель спостерігає за діяльністю груп. Це дозволяє своєчасно скоректувати роботу груп в потрібному напрямку і забезпечити зворотній зв'язок. Після завершення роботи над проектом проводиться відкрита година класного керівника, де учні представляють результати своєї роботи. Під час виступів оцінюється ораторське мистецтво, вміння аргументовано виступати перед аудиторією, вміння представляти результати візуальними способами, вести дискусію, ставити питання і відповідати на них. Групи демонструють результати своєї діяльності – презентації, блог, публікації.
+
На початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель пропонує учням [https://docs.google.com/file/d/0ByQI7ZB7FED5dllDTkMxS1d3Wlk/edit?usp=sharing  ЗХД таблицю], щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.
На початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель пропонує учням ЗХД таблицю, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.
+
Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижня проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Особлива подяка висловлюється за блог.
Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог.
+
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 08:52, 7 червня 2013


Назва навчальної теми

«Чому здоровим бути модно?»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Година класного керівника, основи здоров’я людини

Вік учнів, клас

14-15 років, учні 9 класу.

Стислий опис проекту

Проект присвячений темі: «Чи модно бути здоровим?». Розроблений для учнів 9 класу, метою дослідження проекту є поняття «здоров’я». Учителем була розроблена власна презентація з метою реклами проекту. Щоб отримати необхідну інформацію буде організована робота учнів в мережі Інтернет, вчитель ознайомить з поняттям авторське право, надасть підготовлену форму для створення переліку адрес веб-сайтів, які будуть використані учнями, для збереження авторського права. З метою отримання думки громадськості учнями буде підготовлено мережевий опитувальник з різноманітних питань, який вони потім розташують у власному блозі, який створений з метою презентувати себе, зацікавити темою, поспілкуватися з громадськістю. Наприкінці проекту запланована відкрита година класного керівника з солодким столом.

План вивчення теми

план вивчення теми

Оцінювання

На початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель пропонує учням ЗХД таблицю, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижня проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Особлива подяка висловлюється за блог.

Діяльність учнів та вчителя

Учитель ознайомить учнів з проблемою за допомогою презентації з метою долучення більшої кількості учнів, розробленої ним, завдяки чому учні осмислюють тему дослідження. Щоб зрозуміти наскільки цікава і актуальна тема, вчитель проводить Оцінювання за допомогою таблиці ЗХД.

Для виконання поставлених цілей учні об’єднуються в групи: вчені-дослідники, коректори, ілюстратори. Перед початком роботи з інтернет-джерелами учитель ознайомлює учнів з критеріями оцінювання веб-сайтів, що дає змогу критично оцінити інформацію, яка на них знаходиться.

Проводять пошук необхідних матеріалів вченими-пошуковцями для свого проекту (текст, малюнки, відео, презентації), переглядаючи сайти за своєю темою. Для пошуку необхідної інформації діти будуть працювати в мережі Інтернет, а також вони попрацюють з друкованими джерелами з метою порівняння на її достовірність. Учні обов’язково критично оцінюють сайти, на яких беруть інформацію за допомогою спеціальної форми оцінювання. Інформація, що буде знайдена учнями, буде оформлена у вигляді блогу та буклетів (варіант електронний і паперовий). Учнями буде створений власний мережевий опитувальникз метою дізнатися думки громадськості по даному питанню. Результати будуть розташовані у власному блозі, який учні самостійно створили з метою презентувати себе, зацікавити темою, поспілкуватися з громадськістю.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шаповал Наталія Миколаївна


Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови, класний керівник 9 класу

Навчальний заклад

Покошицька ЗОШ I-III ступенів

Село, район, область

С.Покошичі, Коропський район, Чернігівська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.06-07.06.2013

Місце проведення тренінгу

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського

Тренери

Літош Юрій Миколайович, Дягло Наталія Валеріївна