Відмінності між версіями «Обговорення:Проект "Пишаємось історією своєю"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Приклад учнівської роботи)
(Форма оцінювання прикладу учнівської роботи)
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
 
+
З даної проектної  роботи зрозуміло, що вчитель  навчає дітей оцінювати власні і чужі досягнення за заздалегідь затвердженими критеріями, вмінню аналізувати  виконану  роботу іншими і власну , зіставляти успіхи проектантів із рівнем вимог до проекту, робити висновки, відстоювати власну  точку зору. Яскраво видно бажання вчителя виховати в дітях почуття патріотизму , поваги до історичного минулого і сьогодення,  толерантність. Стратегії оцінювання відповідають обраним стандартам і навчальним цілям, зосереджені на навчальних потребах учнів.  --[[Користувач:Жовтий|Жовтий]] 09:55, 1 червня 2013 (EEST)
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==
 +
Напевно, у проекті є невикладені інструменти оцінювання, котрі допомагають відстежувати прогрес учнів у навчанні.--[[Користувач:Жовтий|Жовтий]] 09:55, 1 червня 2013 (EEST)
  
 
=Допоможні матеріали для фасилітації=
 
=Допоможні матеріали для фасилітації=

Версія за 08:55, 1 червня 2013


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Складаючи портфоліо, учитель враховував вимоги стандартів освіти та відповідних їм навчальних цілей, що відповідає розвитку навичок 21 століття, співвідноситься з Основними запитаннями до навчальної теми. З портфоліо видно, що вчитель використовував проектні підходи, під час проектної діяльності звертав увагу дітей на складання власних проектних блогів, проводив консультації з дітьми. Під час стартової презентації учитель врахував і вікові особливості учнівського колективу, і їх інтереси, до проектних робіт залучалися діти з різним рівнем знань. --Жовтий 09:49, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

При плануванні вивчення теми, вчитель спрямовує роботу учнів на розвиток навичок співробітництва і ділового спілкування в колективі. На мою думку, дітям було б цікаво обговорити дискусійні питання в групах. --Жовтий 09:49, 1 червня 2013 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Виконання проектів оцінюється об’єктивно на всіх етапах роботи: підготовка та розподіл обов’язків учасників проекту, виконання завдань , завершення проекту. Детально розроблені та підібрані завдання, скрупульозно розглядається кожен момент діяльності дитини на уроці.--Жовтий 09:50, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

З планом оцінювання проектів повністю згодна. Ідей для покращення немає. --Жовтий 09:50, 1 червня 2013 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Вивчаючи тему " Пишаємось історією своєю", діти отримали можливість виконати творчу роботу у вигляді відеоальманаху, буклету, мультимедійної презентації. Переглядаючи приклади учнівських робіт, у черговий раз переконалася в тім, що діти, виконуючи роботу за бажанням, розкривають у ній усі свої таланти. Кожна з представлених учнівських робіт оригінальна і по-своєму цікава. Всі роботи відповідають поставленим завданням, привабливі, цікаві, цілісні. Фони, тексти, кольори допомагають розкривати тему. В цілому роботи грамотні, залучено лише необхідну інформацію (в залежності від завдання). --Жовтий 09:53, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Ваші учні захоплюються проектуванням, адже проектування дає можливість дитині самовиразитися, завдяки духу співпраці вони підвищують свій авторитет у класі тощо. Я гадаю, показ варіантів виконаних проектів - знайомство зі змістом і обсяг проекту, вимоги до оформлення; акцентування уваги на елементах творчості; виявлення сильних і слабких сторін проектів; розрізнення проектів за складністю - також допоможуть захопити учнів ідеєю проектування.--Жовтий 09:53, 1 червня 2013 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

З даної проектної роботи зрозуміло, що вчитель навчає дітей оцінювати власні і чужі досягнення за заздалегідь затвердженими критеріями, вмінню аналізувати виконану роботу іншими і власну , зіставляти успіхи проектантів із рівнем вимог до проекту, робити висновки, відстоювати власну точку зору. Яскраво видно бажання вчителя виховати в дітях почуття патріотизму , поваги до історичного минулого і сьогодення, толерантність. Стратегії оцінювання відповідають обраним стандартам і навчальним цілям, зосереджені на навчальних потребах учнів. --Жовтий 09:55, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Напевно, у проекті є невикладені інструменти оцінювання, котрі допомагають відстежувати прогрес учнів у навчанні.--Жовтий 09:55, 1 червня 2013 (EEST)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ