Відмінності між версіями «Обговорення:Проект "Пишаємось історією своєю"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План оцінювання (графік і опис))
(Приклад учнівської роботи)
Рядок 20: Рядок 20:
 
=Приклад учнівської роботи=
 
=Приклад учнівської роботи=
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
 
+
Вивчаючи тему " Пишаємось історією своєю", діти отримали можливість виконати творчу роботу у вигляді  відеоальманаху, буклету,  мультимедійної презентації. Переглядаючи приклади учнівських робіт, у черговий раз переконалася в тім, що діти, виконуючи роботу за бажанням, розкривають у ній усі свої таланти. Кожна з представлених учнівських робіт оригінальна і по-своєму цікава. Всі роботи відповідають поставленим завданням, привабливі, цікаві, цілісні. Фони, тексти, кольори допомагають розкривати тему. В цілому роботи грамотні, залучено лише необхідну інформацію (в залежності від завдання). --[[Користувач:Жовтий|Жовтий]] 09:53, 1 червня 2013 (EEST)
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==
 +
Ваші учні захоплюються проектуванням, адже проектування дає можливість дитині самовиразитися, завдяки духу  співпраці  вони підвищують свій  авторитет  у класі тощо. Я гадаю, показ варіантів виконаних проектів - знайомство зі змістом і обсяг проекту, вимоги до оформлення; акцентування уваги на елементах творчості; виявлення сильних і слабких сторін проектів; розрізнення проектів за складністю - також допоможуть захопити учнів ідеєю проектування.--[[Користувач:Жовтий|Жовтий]] 09:53, 1 червня 2013 (EEST)
  
 
=Форма оцінювання прикладу учнівської роботи=
 
=Форма оцінювання прикладу учнівської роботи=

Версія за 09:53, 1 червня 2013


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Складаючи портфоліо, учитель враховував вимоги стандартів освіти та відповідних їм навчальних цілей, що відповідає розвитку навичок 21 століття, співвідноситься з Основними запитаннями до навчальної теми. З портфоліо видно, що вчитель використовував проектні підходи, під час проектної діяльності звертав увагу дітей на складання власних проектних блогів, проводив консультації з дітьми. Під час стартової презентації учитель врахував і вікові особливості учнівського колективу, і їх інтереси, до проектних робіт залучалися діти з різним рівнем знань. --Жовтий 09:49, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

При плануванні вивчення теми, вчитель спрямовує роботу учнів на розвиток навичок співробітництва і ділового спілкування в колективі. На мою думку, дітям було б цікаво обговорити дискусійні питання в групах. --Жовтий 09:49, 1 червня 2013 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Виконання проектів оцінюється об’єктивно на всіх етапах роботи: підготовка та розподіл обов’язків учасників проекту, виконання завдань , завершення проекту. Детально розроблені та підібрані завдання, скрупульозно розглядається кожен момент діяльності дитини на уроці.--Жовтий 09:50, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

З планом оцінювання проектів повністю згодна. Ідей для покращення немає. --Жовтий 09:50, 1 червня 2013 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Вивчаючи тему " Пишаємось історією своєю", діти отримали можливість виконати творчу роботу у вигляді відеоальманаху, буклету, мультимедійної презентації. Переглядаючи приклади учнівських робіт, у черговий раз переконалася в тім, що діти, виконуючи роботу за бажанням, розкривають у ній усі свої таланти. Кожна з представлених учнівських робіт оригінальна і по-своєму цікава. Всі роботи відповідають поставленим завданням, привабливі, цікаві, цілісні. Фони, тексти, кольори допомагають розкривати тему. В цілому роботи грамотні, залучено лише необхідну інформацію (в залежності від завдання). --Жовтий 09:53, 1 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Ваші учні захоплюються проектуванням, адже проектування дає можливість дитині самовиразитися, завдяки духу співпраці вони підвищують свій авторитет у класі тощо. Я гадаю, показ варіантів виконаних проектів - знайомство зі змістом і обсяг проекту, вимоги до оформлення; акцентування уваги на елементах творчості; виявлення сильних і слабких сторін проектів; розрізнення проектів за складністю - також допоможуть захопити учнів ідеєю проектування.--Жовтий 09:53, 1 червня 2013 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ