Відмінності між версіями «Проект - "Калина – символ України"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Робота над проектом починається з стартової презентації вчителя (1). На початку проектної діяльності проводиться аналіз початкових знань учнів у вигляді таблиці «ЗХД» (11), з урахуванням вимог стандарту початкової освіти. Складаються критерії оцінювання (3) майбутніх робіт учнів за якими відбувається, контроль, самоконтроль (4) та взаємоконтроль у групах.
 +
Перед початком роботи учні знайомляться з даними критеріями. В ході роботи заповнюють таблиці. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом.
 +
Після завершення роботи проводиться виставка малюнків (5), заслуховуються письмові роботи (6). В ході виступів спікери демонструють результати діяльності груп у вигляді презентації (7,8,9,10) , а експерти на кожному етапі оцінюють роботу дітей ( 2).
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 09:51, 28 травня 2013


Назва навчальної теми

Урок позакласного читання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Читання – основний предмет, другорядні - природознавство,малювання .

Вік учнів, клас

3 клас, 9 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У проекті приймають участь учні 3 класу. Робота над проектом пов`язана з вивченням теми «Усна народна творчість». Проект охоплює такі предмети як читання, природознавство, малювання та інформатика. Проект допомагає розвивати пошукові здібності учнів. В рамках проекту учні вивчають і співвідносять твори з відповідними жанрами: казка, легенда, прислів`я , загадки, народні пісні. На початку вивчення теми учитель пояснює метод проектів. Проводиться аналіз початкових знань учнів – у вигляді таблиці ЗХД. З стартової презентації учитель звертає увагу на ключове, змістовні та тематичні питання над якими їм доведеться працювати. Під час проведення проекту учні збиратимуть матеріал про значення символів для українців. Результатом роботи учнів буде презентація. Учні підготують і оформлять виставку малюнків , вивчуть легенди, вірші , прислів`я , приказки, народні пісні про калину

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Робота над проектом починається з стартової презентації вчителя (1). На початку проектної діяльності проводиться аналіз початкових знань учнів у вигляді таблиці «ЗХД» (11), з урахуванням вимог стандарту початкової освіти. Складаються критерії оцінювання (3) майбутніх робіт учнів за якими відбувається, контроль, самоконтроль (4) та взаємоконтроль у групах. Перед початком роботи учні знайомляться з даними критеріями. В ході роботи заповнюють таблиці. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. Після завершення роботи проводиться виставка малюнків (5), заслуховуються письмові роботи (6). В ході виступів спікери демонструють результати діяльності груп у вигляді презентації (7,8,9,10) , а експерти на кожному етапі оцінюють роботу дітей ( 2).

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Іванівна Щербина

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери