Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з англійської мови "Географія англійської мови"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Навчальний проект з теми «Географія англійської мови» за  державною програмою. Основний вид діяльності - групова робота. Можливі учнівські ролі - журналісти, статисти, дослідники, перекладачі.
 +
Учні здійснюють дослідження використовуючи підручник О. Карпюк «Англійська мова» 7 клас, додаткову літературу з країнознавства, науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розрахований на 5 уроків. На першому уроці вчитель ставить завдання учням, проводить опитування за допомогою Т-таблиці, формує групи для роботи над проектом, демонструє презентацію з Основними, Тематичними і Змістовними запитаннями, ставить перед групами учнів конкретні завдання. Група складається з 4-5 учнів (журналіста, дослідника, історика, дизайнера, статиста). Кожна група має своє Тематичне запитання для реалізації. На наступних уроках діти діляться інформацією, отримують необхідні граматичні та лексичні навички Захист презентацій або блогів відбувається на 5 уроці.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 14:25, 22 травня 2013


Назва навчальної теми

"Географія англійської мови"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, географія, краєзнавство, історія.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з теми «Географія англійської мови» за державною програмою. Основний вид діяльності - групова робота. Можливі учнівські ролі - журналісти, статисти, дослідники, перекладачі. Учні здійснюють дослідження використовуючи підручник О. Карпюк «Англійська мова» 7 клас, додаткову літературу з країнознавства, науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розрахований на 5 уроків. На першому уроці вчитель ставить завдання учням, проводить опитування за допомогою Т-таблиці, формує групи для роботи над проектом, демонструє презентацію з Основними, Тематичними і Змістовними запитаннями, ставить перед групами учнів конкретні завдання. Група складається з 4-5 учнів (журналіста, дослідника, історика, дизайнера, статиста). Кожна група має своє Тематичне запитання для реалізації. На наступних уроках діти діляться інформацією, отримують необхідні граматичні та лексичні навички Захист презентацій або блогів відбувається на 5 уроці.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери