Відмінності між версіями «Портфоліо Помогаєвої Наталії Дмитрівни з теми " "»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Роботу над проектом починаю з постановки ключового запитання і перегляду презентації «Український рушник». Потім за допомогою мозкового штурму та експрес-опитування проводиться оцінка первинних  знань учнів з області їх загальних знань про український рушник. Відповіді  аналізуються, визначаються навчальні потреби, заповнюється таблиця З-Х-Д. Після чого учні об’єднуються в малі групи за власним бажанням для пошуку ідей або відповідей на проблемні запитання, обговорюють план проектної діяльності та критерії оцінювання проектної діяльності.
 +
На другому етапі проекту  проводяться дискусії, обмін ідеями, консультації.  Вчитель  спостерігає за роботою груп, ставить їм запитання та робить короткі нотатки про хід обговорення. Кожним  учнем ведеться журнал спостережень за виконанням проекту, проводиться самооцінювання згідно критеріїв. Наприкінці  проекту кожна група надає звіт у формі презентації, творчих виступів.  Кожна група має контрольний лист оцінювання, форму оцінювання презентацій, публікацій, відеофільму та ін.. Оцінюється проект, групова робота, відбувається самооцінка та взаємооцінка.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 23:02, 12 травня 2013


Назва навчальної теми

"Український рушник у народних звичаях і традиціях"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - «Образотворче мистецтво»

Дотичні предмети - «Читання», «Громадянська освіта», «Музика».

Вік учнів, клас

3 клас, 8 – 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Пізнавальний творчий проект для учнів 3 класу, який реалізується в урочний і позаурочний час, спрямований пробуджувати інтерес до вивчення традицій та звичаїв українського народу, збагачувати знання учнів про український вишиваний рушник, його призначення та символіку. Працюючи над проектом, діти досліджуватимуть, яке місце посідає вишивка в сучасних домівках, які кольори та орнаменти найпоширеніші в нашій місцевості, збиратимуть легенди, пісні та вірші про рушник. Наприкінці проекту діти готують презентацію своїх досліджень. В ході проекту в учнів будуть формуватися комунікативні, організаторські якості; вміння самостійно проектувати свою діяльність та виконувати поставлені завдання.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Роботу над проектом починаю з постановки ключового запитання і перегляду презентації «Український рушник». Потім за допомогою мозкового штурму та експрес-опитування проводиться оцінка первинних знань учнів з області їх загальних знань про український рушник. Відповіді аналізуються, визначаються навчальні потреби, заповнюється таблиця З-Х-Д. Після чого учні об’єднуються в малі групи за власним бажанням для пошуку ідей або відповідей на проблемні запитання, обговорюють план проектної діяльності та критерії оцінювання проектної діяльності. На другому етапі проекту проводяться дискусії, обмін ідеями, консультації. Вчитель спостерігає за роботою груп, ставить їм запитання та робить короткі нотатки про хід обговорення. Кожним учнем ведеться журнал спостережень за виконанням проекту, проводиться самооцінювання згідно критеріїв. Наприкінці проекту кожна група надає звіт у формі презентації, творчих виступів. Кожна група має контрольний лист оцінювання, форму оцінювання презентацій, публікацій, відеофільму та ін.. Оцінюється проект, групова робота, відбувається самооцінка та взаємооцінка.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери