Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту Перепелицi Валентини Григорiвни "Енциклопедія життя і творчості Лесі Українки"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
+
Цей проект створений для учнів 10 класу з метою збагачення ї знань про Лесю Українку. Допомогти їм скласти цілісне уявлення про неї як людину, митця , громадянина ,
 +
розвивати мислення учнів , навики висловлювання й узагальнення свої думок. Виразне читання лірични творів . Потяг до пошукової діяльності , виxовання патріотичниx почуттів.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 14:14, 7 травня 2013

Назва навчальної теми

Життя і творчість Лесі Українки.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

10 клас, 16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект створений для учнів 10 класу з метою збагачення ї знань про Лесю Українку. Допомогти їм скласти цілісне уявлення про неї як людину, митця , громадянина , розвивати мислення учнів , навики висловлювання й узагальнення свої думок. Виразне читання лірични творів . Потяг до пошукової діяльності , виxовання патріотичниx почуттів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми [План впровадження проекту]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту: До початку проекту у навчальному закладі з колективом вчителів було проведено зібрання з теми "Використання методу проектів в практичній діяльності педагога", кожний отримав буклет з даної тематики. Провести зібрання з батькамиБатьківський дозвіл. Проінформувати про початок роботи проекту, основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0). Отримати від батьків дозвіл на відкриття скриньки дитини. Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків. Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Провести анкетування з дітьми за допомогою опитувальника для виявлення початкових знань з теми. Реалізація проекту: 1 тиждень - діти отримують правила техніки безпеки під час роботи з комп'ютером; - проведення оцінювання знань за допомогою графічних схем геометричні фігури, кути; - об’єднання в групи та розподіл обов’язків. Учні будуть об’єднані у три-чотири групи(кожна група обере геометричну фігуру, яку вони будуть досліджувати), в свою чергу представники кожної групи будуть об’єднані ще у три підгрупи - дослідники, дизайнери, журналісти-коректори. - планування роботи групи. Кожна група отримає індивідуальний графік роботи групи. 2-3 тиждень - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. Діти знайомляться з поняттям про авторське право. Діти отримають форми для оцінки веб-сторінок та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет.

Після закінчення проекту: Нагородити кращі проекти учнів грамотами Вступний етап: підготовка необхідних ресурсів, проведення батьківських зборів, показ стартовою презентації, ввідний тестування, визначення цілей проекту і кожної групи, розподіл учнів класу на проблемні групи, узгодження теми і плану роботи групи. Поточний етап: Учні самостійно намагаються відповісти на навчальні питання своєї теми. При цьому вони повинні проаналізувати інформацію джерел і зробити висновки по темі. На підтримку розвитку навичок 21-го століття вчитель забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки і відстеження просування роботи груп по етапах дослідження, пропонує дидактичні завдання з теми проекту. Заповнюються листи рефлексії та самооцінки, ведеться журнал проекту. Підсумковий етап: Кожна група виступає з усною презентацією результатів, демонструючи свої роботи у формі презентації, буклету, вікі-статті. На завершення колективно обговорюються висновки, службовці відповіддю на основний питання проекту. Учні оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання роботи груп. Проводяться підсумкове анкетування / тестування. Підбиваються підсумки роботи і здійснюється індивідуальна рефлексія експедиції, фоторепортажі).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина, Перепелиця.

Фах, навчальний предмет

Філолог, українська мова і література.

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти " Середня загальноосвітня школа № 114" Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15 - 27 квітня 2013

Місце проведення тренінгу

КЗО Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю м. Дніпропетровська

Тренери

Філюк Галина Іванівна

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, Спеціалізована школа № 55, 15 квітня - 27 квітня 2013