Відмінності між версіями «Портфоліо Андрєєвої Тетяни "Таємниця слова крилатого"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Учитель повинен пересвідчитись чи розуміють учні різницю між термінами мова і мовлення, розуміють культуру спілкування, а також знають поняття антоніми, синоніми, омоніми і як їх вживати у своєму мовленні.
 +
Для цього вчитель демонструє власну презентацію 1. Учням пропонується ключове та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Через використання форм із " З-Х-Д " та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів.
 +
Учні шукають скільки мов є у світі у мережі Інтернет, а також різницю між мовою та мовленням.
 +
Учні  за допомогою додаткової літератури, Інтернет знаходять кількість існуючих мов, різницю між мовою та мовленням. Аналізуючи отримані результати, роблять висновки, про те, скільки існує мов та у чому ж полягає різниця між мовою та мовленням. Учні демонструють свою презентацію.
 +
Потім учні досліджують,  чому мовлення має бути грамотним і що для цього слід робити.
 +
У кінці уроку учні працюють із документом " Я-розумію!", самостійно визначаючи навчальний
 +
матеріал, з яким варто ще попрацювати.
 +
Учні на блог розміщають результати свого дослідження із рекомендацією своїм друзям повторити дослідження та розмістити у коментарях свої результати, порівнюючи їх їз отриманими. При розміщенні результатів потрібно розмістити у блозі посилання на той матеріал, з яким проводилось дослідження. Учні проводять самооцінення.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 23:44, 29 квітня 2013


Назва навчальної теми

Таємниця слова крилатого

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова. Слово та його значення.

Вік учнів, клас

2 клас, 7-8 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні будуть досліджувати різноманіття мов у світі, користь людині від мови, різницю між мовою і мовленням, яким має бути мовлення і що для цього слід робити. Учні будуть шукати в словниках, в інтернет ресурсах вислови про мову, її значення та значення правильного мовлення для людини. Учні будуть класифікувати та з"ясовувати значення омонімів, синонімів, антонімів для української мови.

План вивчення теми (вставити файл)

план проекту

план реалізації

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель ознайомлює учнів з поняттям «метод проектів» та роздає їм буклет про метод проектів. Потім пропонує форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення самооцінювання. В процесі роботи над проектом учні описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель повинен пересвідчитись чи розуміють учні різницю між термінами мова і мовлення, розуміють культуру спілкування, а також знають поняття антоніми, синоніми, омоніми і як їх вживати у своєму мовленні. Для цього вчитель демонструє власну презентацію 1. Учням пропонується ключове та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Через використання форм із " З-Х-Д " та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Учні шукають скільки мов є у світі у мережі Інтернет, а також різницю між мовою та мовленням. Учні за допомогою додаткової літератури, Інтернет знаходять кількість існуючих мов, різницю між мовою та мовленням. Аналізуючи отримані результати, роблять висновки, про те, скільки існує мов та у чому ж полягає різниця між мовою та мовленням. Учні демонструють свою презентацію. Потім учні досліджують, чому мовлення має бути грамотним і що для цього слід робити. У кінці уроку учні працюють із документом " Я-розумію!", самостійно визначаючи навчальний матеріал, з яким варто ще попрацювати. Учні на блог розміщають результати свого дослідження із рекомендацією своїм друзям повторити дослідження та розмістити у коментарях свої результати, порівнюючи їх їз отриманими. При розміщенні результатів потрібно розмістити у блозі посилання на той матеріал, з яким проводилось дослідження. Учні проводять самооцінення.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери