Відмінності між версіями «Портфоліо Дюкарєвої Наталії Федорівни з теми "Великоднє свято"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують:
 +
1. До початку проекту проводиться діагностика: а) навчальних потреб учнів З-Х-Д б) рівня їх фактичних знань учнів з теми; в) рівня сформованості навичок роботи з технологіями Веб 2.0 та створення презентацій.
 +
2. Під час проведення проекту проводиться: а) анкетування для групування учнів та розподілення ролей з урахуванням інтересів учнів та психо-фізіологічних можливостей кожної дитини; б) оцінювання навичок використання інтернет-ресурсів: оцінювання мультимедійного проекту: загальні критерії, рубрики, основні критерії та принципи оцінки; в) відслідковування ходу виконання роботи; г) поточне оцінювання діяльності учнів згідно критеріїв оцінювання, оцінювання презентації та публікації д) оцінювання учнями спільної діяльності.
 +
3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання, взаємооцінювання командною роботою в) визначення рівня здобутих знань з теми "Великоднє свято" та сформованих умінь використання технологій Веб 2.0,
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 19:11, 28 квітня 2013


Назва навчальної теми

«Технологія писанкарства»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво, креслення. художня культура.

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У навчальному проекті беруть участь учні 7 класу. Тема: Технологія писанкарства. Впровадження проекту сприяє відродженню народних традицій. Під час роботи над проектом в учнів будуть формуватися навички створення презентацій, публікацій та вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в Інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці. Проект передбачає ознайомлення учнів з різними техніками оздоблення та виготовлення писанки. Також в ході проекту проходить захист учнівських проектів та конкурси – виставки творчих поробок учнів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: 1. До початку проекту проводиться діагностика: а) навчальних потреб учнів З-Х-Д б) рівня їх фактичних знань учнів з теми; в) рівня сформованості навичок роботи з технологіями Веб 2.0 та створення презентацій. 2. Під час проведення проекту проводиться: а) анкетування для групування учнів та розподілення ролей з урахуванням інтересів учнів та психо-фізіологічних можливостей кожної дитини; б) оцінювання навичок використання інтернет-ресурсів: оцінювання мультимедійного проекту: загальні критерії, рубрики, основні критерії та принципи оцінки; в) відслідковування ходу виконання роботи; г) поточне оцінювання діяльності учнів згідно критеріїв оцінювання, оцінювання презентації та публікації д) оцінювання учнями спільної діяльності. 3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання, взаємооцінювання командною роботою в) визначення рівня здобутих знань з теми "Великоднє свято" та сформованих умінь використання технологій Веб 2.0,

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні підготували презентації:"Архітектурні споруди у вигляді писанки"

Вчитель пропонує учням заповнити організаційну діаграму і таблицю ЗХД

В своїй діяльності вчитель використовує презентації для підтримки учнів у створенні проектів.

Викладання трудового навчання вимагає від вчителя постійного контролю за дотриманням учнями правил безпечної роботи, виробничої санітарії й особистої гігієни, навчання їх тільки безпечним прийомам роботи, з ознайомлення з заходами попередження травматизму. Велике значення при цьому має постійний, систематичний контроль за виконанням учнями вимог, що ставляться до них. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів носять комплексний характер, і одним з показників при виставленні оцінки за урок є дотримання учнем правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дюкарєва Наталія Федорівна

Фах, навчальний предмет

трудове навчання, образотворче мистецтво

Навчальний заклад

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Місто\село, район, область

м.Харків

Контактні дані

dukenatali@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.04.2013 – 25.04.2013

Місце проведення тренінгу

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Троцька Марія Вікторівна

Дудкін Сергій Васильович