Відмінності між версіями «Портфоліо Сергієнко»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів і вчителя)
Рядок 47: Рядок 47:
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 +
 +
 +
Учні будуть створювати таблиці та графіки. Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти веб-сторінки з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу. Планується , що учні поповнюватимуть базу даних результатів досліджень, щоб повернутися до них через деякий час. Всі учні будуть створювати власний Портфоліо, в якому буде видно просування їх роботи. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту. Вони мають надати конкретні підтвердження своїх гіпотез.
 +
Далі проводить обговорення наступних питань:
 +
• Як ви вважаєте, для чого нам потрібна геометрія?
 +
• Чи може вона  вплинути на ваше життя і яким чином?
 +
• Як ви думаєте, чи необхідно всім  знати геометрію?
 +
 +
Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети.
 +
Статисти – проводять опитування учнів 5 – 11 -х класів. Складають  анкету «Як на твою думку геометрія  вплине  на твоє майбутнє» та будують діаграму за результатами анкетування. Роблять висновки.
 +
Практики – знайомляться з цілями робочих місць учня, вчителя. Аналізують, роблять висновки та складають рекомендації .
 +
Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як стати успішним і що нам в цьому допоможе» і роблять висновки.
 +
Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:56, 26 квітня 2013

[[



Назва проекту

Все навколо геометрія

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика, історія, українська мова та література,

Навчальна тема

Геометрія

Вік учнів, клас

5 -11 клас, 10-17 років

Стислий опис проекту

Даний проект розробляють учні 5 – 11 класів з теми «Все навколо геометрія» Цей проект передбачає закріплювати знання учнів про геометрію та її місце у буденному житті людини. Розвивати навички дослідницької діяльності, спостережливості, аналітичного мислення, вміння робити висновки; ознайомити учасників проекту та всіх бажаючих з різноманітністю архітектурних пам’яток, творів мистецтва; цікавими фактами з життя відомих людей, виховувати пізнавальний інтерес так вміння доводити розпочату справу до кінця Учнів чекають дослідження та пошук інформації для вичерпних відповідей на поставленні тематичні запитання. Діти будуть складати звіти за результатами досліджень та знайденою інформацією. Вони будуть збирати та опрацьовувати дані з Інтернету та інших наукових видань, що розкривають суть змістовних питань. Додатково, вони будуть створювати таблиці та графіки. Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти веб - сторінки з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу. Планується , що учасники проекту поповнюватимуть базу даних результатів досліджень, щоб повернутися до них через деякий час. Всі учні будуть поповнювати Портфоліо, в якому буде видно просування їх роботи. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту. Вони мають надати конкретні підтвердження своїх гіпотез.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

• Навчити учнів цікавитися навколишнім світом, співставляти факти та робити висновки. В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про шляхи досягнення успіху. • Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти самий оптимальний інструмент, що задовольняє конкретну потребу. • Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Формування розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Геометрія навколо нас» Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.пишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати рівень мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки, яка шкала оцінювання.

Діяльність учнів і вчителя

Учні будуть створювати таблиці та графіки. Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти веб-сторінки з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу. Планується , що учні поповнюватимуть базу даних результатів досліджень, щоб повернутися до них через деякий час. Всі учні будуть створювати власний Портфоліо, в якому буде видно просування їх роботи. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту. Вони мають надати конкретні підтвердження своїх гіпотез. Далі проводить обговорення наступних питань: • Як ви вважаєте, для чого нам потрібна геометрія? • Чи може вона вплинути на ваше життя і яким чином? • Як ви думаєте, чи необхідно всім знати геометрію?

Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Статисти – проводять опитування учнів 5 – 11 -х класів. Складають анкету «Як на твою думку геометрія вплине на твоє майбутнє» та будують діаграму за результатами анкетування. Роблять висновки. Практики – знайомляться з цілями робочих місць учня, вчителя. Аналізують, роблять висновки та складають рекомендації . Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як стати успішним і що нам в цьому допоможе» і роблять висновки. Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Сергієнко

Фах, навчальний предмет

математика та інформатика

Навчальний заклад

загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

м. Павлоград

Контактні дані

Elena740905@gmail.com

Про мене

люблю подорожувати

Мій внесок

Мої проекти


Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

==ТРЕНІНГИ==]]