Відмінності між версіями «Портфоліо Улович Наталі Миколаївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 27: Рядок 27:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Перед початком роботи над проектом учитель створює буклет, щодо проектної діяльності
+
Перед початком роботи над проектом учитель створює [https://docs.google.com/file/d/0B2Ge_g0n5rBcc0JXbldzMlk5Zzg/edit презентацію], щодо проектної діяльності
  
[https://docs.google.com/file/d/0B2Ge_g0n5rBcenBfU3NuTUZTNW8/edit Оцінювання блогу учня]
+
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення  при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують [https://docs.google.com/file/d/0B2Ge_g0n5rBcYWxNY0puSFJKZlk/edit форму оцінювання презентації], [https://docs.google.com/file/d/0B2Ge_g0n5rBcbzZkc0E3TEZkNHM/edit форму оцінювання дослідження], [https://docs.google.com/file/d/0B2Ge_g0n5rBceFdxSWpEbjFwaUU/edit форму оцінювання буклету] в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та  здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання  здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. При потребі  проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учням пропонується використовувати форму оцінювання проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих [https://docs.google.com/file/d/0B2Ge_g0n5rBcWm1tRlZqNXpGRWs/edit презентацій] завершених проектів.
Учні діляться на 4 групи: .
+
Під час виконання проекту,учні проводять опитування для виявлення факторів, що впливають на правильність відмінювання прізвищ, та результати представляють у вигляді діаграми.
Кожна група досліджує етапи життя і творчості поета. Літературознавці художні
+
засоби твору, форму заповіту. Історики розкривають причину написання «Заповіту»,
+
показують суспільно-політичні умови життя України в 30-х роках 19-го століття.
+
За допомогою презентації розповідають про перебування поета на Полтавщині.
+
Музикознавці досліджують вплив поезії на музичне мистецтво. Декламатори читають «Заповіт» у перекладах іншими мовами. . Результатом роботи кожної групи є презентація та усний захист своєї частини проекту.
+
Спільна діяльність:
+
На основі групових робіт складається ідейно-художній аналіз «Заповіту». До цього
+
плану входять розробки кожної групи.
+
Результатом спільної діяльності є створення презентації «Т. Шевченко. “Заповіт” – твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє. Також виготовляється та
+
розповсюджується серед учнів публікація на тему « «Заповіт» у музиці»
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:05, 25 квітня 2013


Назва навчальної теми

«А прізвище?» Т.Г.Шевченко

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет – українська мова. Назви тем – «Іменники загальні і власні.», «Написання прізвищ прикметникової форми». Даний проект - розвиток пізнавальної, художньої і технічної обдарованості, логічного мислення у процесі творчої діяльності, знання поняття інформації, способів і засобів одержання та опрацювання сучасної інформації, удосконалення уміння раціонально використовувати комп'ютерні засоби при розв'язанні задач, пов’язаних з опрацюванням інформації її пошуком, систематизацією, зберіганням, поданням і передаванням. Виконуючи проект, учні повинні усвідомлювати роль проектної діяльності для розвитку сучасного техногенного середовища. Історія, російська мова, інформатика - навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми. Компетентність, яка розвивається під час створення проекту, — це набута у процесі навчання інтегрована здатність особистості, яка складається із знань, досвіду, цінностей і ставлення, що можуть цілісно реалізовуватися на практиці.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект стимулює розвиток пізнавальної, художньої і технічної обдарованості, мислення у процесі творчої діяльності, удосконалення навичок ручних технік обробки матеріалів, уміння користуватися термінологією, художньою та графічною інформацією, вміння працювати з комп’ютером, виховує любов до рідного слова, повагу до славного минулого рідного краю, готовність до вирішення побутових питань шляхом застосування алгоритмів виконання технологічних завдань та навичок технологічної діяльності у практичних ситуаціях.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

оцінювання з теми

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учитель створює презентацію, щодо проектної діяльності

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують форму оцінювання презентації, форму оцінювання дослідження, форму оцінювання буклету в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. При потребі проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учням пропонується використовувати форму оцінювання проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Під час виконання проекту,учні проводять опитування для виявлення факторів, що впливають на правильність відмінювання прізвищ, та результати представляють у вигляді діаграми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Улович Наталя Миколаївна

Фах, навчальний предмет

заступник директора з НВР, українська мова та література

Навчальний заклад

КЗО "СЗШ№52"

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ Бабушкінський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

15.04-27.04.2013 НВК №99

Дати проведення тренінгу

15.04.2013-27.04.2013

Місце проведення тренінгу

КЗО НВК№99

Тренери

Мухіна Лілія Анатоліївна