Відмінності між версіями «Портфоліо Улович Наталі Миколаївни»
(→Назва навчальної теми) |
(→Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети) |
||
Рядок 8: | Рядок 8: | ||
=Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети= | =Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети= | ||
− | Основний | + | Основний навчальний предмет – українська мова. Назви тем – «Іменники загальні і власні.», «Написання прізвищ прикметникової форми». Даний проект - розвиток пізнавальної, художньої і технічної обдарованості, логічного мислення у процесі творчої діяльності, знання поняття інформації, способів і засобів одержання та опрацювання сучасної інформації, удосконалення уміння раціонально використовувати комп'ютерні засоби при розв'язанні задач, пов’язаних з опрацюванням інформації її пошуком, систематизацією, зберіганням, поданням і передаванням. Виконуючи проект, учні повинні усвідомлювати роль проектної діяльності для розвитку сучасного техногенного середовища. Історія, російська мова, інформатика - навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми. Компетентність, яка розвивається під час створення проекту, — це набута у процесі навчання інтегрована здатність особистості, яка складається із знань, досвіду, цінностей і ставлення, що можуть цілісно реалізовуватися на практиці. |
=Вік учнів, клас= | =Вік учнів, клас= |
Версія за 12:42, 25 квітня 2013
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
«А прізвище?» Т.Г.Шевченко
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний навчальний предмет – українська мова. Назви тем – «Іменники загальні і власні.», «Написання прізвищ прикметникової форми». Даний проект - розвиток пізнавальної, художньої і технічної обдарованості, логічного мислення у процесі творчої діяльності, знання поняття інформації, способів і засобів одержання та опрацювання сучасної інформації, удосконалення уміння раціонально використовувати комп'ютерні засоби при розв'язанні задач, пов’язаних з опрацюванням інформації її пошуком, систематизацією, зберіганням, поданням і передаванням. Виконуючи проект, учні повинні усвідомлювати роль проектної діяльності для розвитку сучасного техногенного середовища. Історія, російська мова, інформатика - навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми. Компетентність, яка розвивається під час створення проекту, — це набута у процесі навчання інтегрована здатність особистості, яка складається із знань, досвіду, цінностей і ставлення, що можуть цілісно реалізовуватися на практиці.
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 р.
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Над проектом працюють учні 7 класу. Вони дізнаються про творче життя поета, значення його спадщини .навчаться виразно читати поезію. Для успішної роботи учні діляться на музикознавців, істориків, літераторів декламаторів. Наприкінці результати роботи груп об’єднують у спільний проект.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Перед початком роботи над проектом учитель створює буклет, щодо проектної діяльності
Оцінювання блогу учня Учні діляться на 4 групи: . Кожна група досліджує етапи життя і творчості поета. Літературознавці художні засоби твору, форму заповіту. Історики розкривають причину написання «Заповіту», показують суспільно-політичні умови життя України в 30-х роках 19-го століття. За допомогою презентації розповідають про перебування поета на Полтавщині. Музикознавці досліджують вплив поезії на музичне мистецтво. Декламатори читають «Заповіт» у перекладах іншими мовами. . Результатом роботи кожної групи є презентація та усний захист своєї частини проекту. Спільна діяльність: На основі групових робіт складається ідейно-художній аналіз «Заповіту». До цього плану входять розробки кожної групи. Результатом спільної діяльності є створення презентації «Т. Шевченко. “Заповіт” – твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє. Також виготовляється та розповсюджується серед учнів публікація на тему « «Заповіт» у музиці»
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Улович Наталя Миколаївна
Фах, навчальний предмет
заступник директора з НВР, українська мова та література
Навчальний заклад
КЗО "СЗШ№52"
Місто\село, район, область
м. Дніпропетровськ Бабушкінський район
Контактні дані
Відомості про тренінг
15.04-27.04.2013 НВК №99
Дати проведення тренінгу
15.04.2013-27.04.2013
Місце проведення тренінгу
КЗО НВК№99
Тренери
Мухіна Лілія Анатоліївна