Відмінності між версіями «Всесвіт веб-розробки»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Висновки)
Рядок 70: Рядок 70:
  
 
[[Файл:ol213ol6.jpg|400 px|thumb|left]]
 
[[Файл:ol213ol6.jpg|400 px|thumb|left]]
 
 
==Висновки==
 

Версія за 11:07, 19 квітня 2013



Назва проекту

Всесвіт веб-розробки

Короткий опис проекту

Автори проекту:

} Малихін Володимир Анзійчук Єлизавета Гуджал Ольга Ненюк Вдадислав Мудрак Анна Куліненко Марина Танцюра Аліна Тягнирядно Сергій

Тема дослідження

Проектна робота на тему:Всесвіт веб-розробки. Ключове питання:

 Скільки потрібно ,,цегли” для розробки веб сайту?

Тематичне питання:

 Як створити веб сайт?

Змістові питання,що ставились у ході роботи:

 Шо таке сайт?
 Хто створив перший сайт?
 Якими бувають сайти? 
 Що таке двигун сайту?

Проблема дослідження

Мета дослідження

Що таке сайт?
Ol213ol7.jpg

Сайт (від англ.website, місце, майданчик в інтернеті), (також зустрічається застаріла назва веб-сайт) — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі (Інтернеті), які об'єднані як за змістом, так і навігаційно. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах Сайтом також називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо). Набір зв'язаних між собою інформаційних онлайнових ресурсів призначених для перегляду через комп'ютерну мережу за допомогою спеціальних програм —браузерів.Веб-вузол може бути набором документів в електронному вигляді, онлайновою службою.


Історія Перший у світі сайт info.cern.ch з'явився в 1990 році. Його створив Тім Бернерс-Лі — батько сучасного інтернету. Автор опублікував на своєму сайті опис нової технології WWW (World Wide Web), оснований на протоколі передачі даних HTTP, системі адресації URI і мові розмітки HTML. Також на ресурсі було описано принципи встановлення та роботи серверів і браузерів.Сайт став першим у світі інтернет-каталогом, на якому Тім Бернерс-Лі розмістив гіперпосилання на інші інтернет-ресурси, що розпочали своє існування.


Ol213ol6.jpg
Освітня навичка ХХІ століття Навчальні цілі та очікувані результати
Малихін Володимир

Програмер проекту, учень 11 класу, творчий пацан...