Відмінності між версіями «Портфоліо на тему:"Нийспикотніший материк"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
На початку роботи над проектом з метою виявлення навчальних потреб учнів вчитель демонструє їм вступну презентацію з метою організації дискусії за проблемою проекту та демонструє буклет. Після чого учитель проводить вправу «Мозковий штурм», де відслідковує базові знання учнів про чинники, які впливають на клімат; після чого учні складають асоціативний кущ про клімат і його чинники; а потім учні заповнюють Таблицю З-Х-Д,  в якій показують свої попередні знання про Африку. На завершенні учні під керівництвом вчителя складають план дій щодо розв’язання проблеми.
 +
У проміжному часі  учні шукають необхідну інформацію, заповнюють таблицю-схему «Зв'язок – Спостереження - Здивування», на основі якої будуть складати презентацію проекту (приклад учнівської презентації) на завершальному етапі. На цьому ж етапі вчитель пропонує учням відповісти на питання опитувальника.  Перед тим, як учні приступлять до створення презентації, вчитель знайомить їх із формою та критеріями оцінювання презентацій, за якими він буде оцінювати їх роботи. Ця форма виступає також інструкцією до наповнення презентацій. Ці форми також будуть використані учнями для оцінювання презентацій інших груп. Зворотній зв'язок підрумується в онлайн режимі в блоге.
 +
Після того, як учні ознайомляться з усіма презентаціями, вчитель пропонує їм заповнити до кінця таблицю З-Х-Д, що допоможе вчителю зрозуміти наскільки учні усвідомили взаємозв’язки між компонентами природи материка.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 12:33, 9 квітня 2013


Назва навчальної теми

Найспекотніший материк

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, кліматологія, інформатика, екологія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з географії з теми: «Материки. Африка» для 7 класу. У проекті учні об’єднуються в групи та досліджують Африку за сумісно визначеними критеріями. Результатом групової роботи є презентація, яка демонструється іншим групам класу.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом з метою виявлення навчальних потреб учнів вчитель демонструє їм вступну презентацію з метою організації дискусії за проблемою проекту та демонструє буклет. Після чого учитель проводить вправу «Мозковий штурм», де відслідковує базові знання учнів про чинники, які впливають на клімат; після чого учні складають асоціативний кущ про клімат і його чинники; а потім учні заповнюють Таблицю З-Х-Д, в якій показують свої попередні знання про Африку. На завершенні учні під керівництвом вчителя складають план дій щодо розв’язання проблеми. У проміжному часі учні шукають необхідну інформацію, заповнюють таблицю-схему «Зв'язок – Спостереження - Здивування», на основі якої будуть складати презентацію проекту (приклад учнівської презентації) на завершальному етапі. На цьому ж етапі вчитель пропонує учням відповісти на питання опитувальника. Перед тим, як учні приступлять до створення презентації, вчитель знайомить їх із формою та критеріями оцінювання презентацій, за якими він буде оцінювати їх роботи. Ця форма виступає також інструкцією до наповнення презентацій. Ці форми також будуть використані учнями для оцінювання презентацій інших груп. Зворотній зв'язок підрумується в онлайн режимі в блоге. Після того, як учні ознайомляться з усіма презентаціями, вчитель пропонує їм заповнити до кінця таблицю З-Х-Д, що допоможе вчителю зрозуміти наскільки учні усвідомили взаємозв’язки між компонентами природи материка.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери