Відмінності між версіями «Користувач:GALY»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальний заклад)
(Місто\село, район, область)
Рядок 66: Рядок 66:
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
Маріуполь
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==

Версія за 11:20, 28 березня 2013

Про мене

Гаращенко Галина Петрівна

Загальноосвітня школа №47

вчитель російської мови та літератури

Мої блоги

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення


Назва навчальної теми

«Пушкин и его современники»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Література. О.С.Пушкіна. Станційний доглядач.

Інформатика.

Історія.

Вік учнів, клас

7 клас,12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні ознайомляться з фактами біографії О.С.ПУШКІНА,дознаються про історичну добу,зможуть попрацювати з історичною інформацією,поспілкуватися і отримати певний матеріальний результат праці. Завдяки методу проектів учні отримають певну інформацію у творчій співпраці.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку виконання проекту вчитель знайомить учнів з проектною діяльністю Учні дізнаються,над якими питаннями їм доведеться працювати,яким чином потрібно буди створювати групи та як їх робота буде оцінюватися. Учні відповідають на питання тексту та заповнюють таблицю ЗХД. Кожна група докладає про набуту інформацію,групи обмінюються досвідом, консультуються з вчителем,планують подальшу діяльність. Здійснюють аналіз власних досягнень і досягнень кожної групи. По закінченні роботи учні презентують свій проект з фактів біографії Пушкіна, роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації. Вчитель підбиває підсумок виконаної роботи, всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель показує презентацію з проектної діяльності,[2] проводить опитування з теми з метою визначення навчальних потреб учня. Це буде здійснюватися за допомогою таблиці ЗХД[3]. Надалі учні об’єднуються в групи методом жеребкування та складають орієнтовний план реалізації проекту. Перший етап. Група-літератори проводять дослідницьку діяльність (знання тексту, аналіз характерів головних героїв).Група-історики - знаходять матеріали про війну 1812 року. .Психологи аналізують внутрішній стан героїв. Група- біографи проводять дослідницьку діяльність про коло знайомих та друзів письменника.[4] Другий етап.[5] Учні відповідають на тематичні запитання. Кожна група презентує знайдену інформацію. Члени групи обговорюють роботу кожного. Оформлюють кінцевий продукт у вигляді презентації. Дають відповіді на поставлені запитання.[6] Останній етап. Учні презентують свій продукт у вигляді презентації. Створюють блог, де розмістять свої творі. Беруть участь у літературному святі,виставі. Оцінювання робіт буде здійснюватися на основі форми оцінювання продуктів та роботи кожного у групі. Оцінювання самоспрямованісті учнів буде здійснюватися на основі результатів бесід,таблиці ЗХД. [7] Фасилітація, допомога будуть надані учням у формі коригуючи пи тань, надання інструкцій, у яких будуть вказані основне,тематичні та змістові запитання.[8] [9]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гаращенко Галина Петрівна

Фах, навчальний предмет

Російська мова та література

Навчальний заклад

ЗОШ №47

Місто\село, район, область

Маріуполь

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери