Відмінності між версіями «Портфоліо Набоки Світлани по проекту "Подорож. Great places to visit"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 30: Рядок 30:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Перед початком роботи учні ознайомлюються з методом проектів .
 +
Учні об'єднуються в навчальні групи за інтересами, обговорюють тему дослідження, розподіляють обов'язки у групі.
 +
Кожна група ознайомлюється з вчительською (стартовою) презентацією, отримує набір завдань (збирають матеріали в мережі Інтернет, роблять оцінювання запропонованих веб сторінок , проводять соцопитування , дослідження творів художньої літератури, дослідження хронології подій , які учні розподіляють між собою самостійно, ознайомлюються з вимогами до творчих робіт та нормами оцінювання.
 +
Здійснюють на учнівському блозі чіткий послідовний опис діяльності в ході вивчення теми та реалізації проектів (обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання (диференційований підхід – поділ класу на групи)).
 +
Результатом роботи кожного учня є реферат. Після написання останнього, група заповнює таблицю ЗХД (Таблиця "Знаю-Хочу дізнатись-Дізнаюсь"), обговорює результати і створює спільний продукт - презентацію , або веб-публікацію ). Презентації захищаються й обговорюються на підсумковому занятті.
 +
Група самостійно обирає того, хто буде представляти проект перед публікою. Кожен з членів групи отримує оцінку від інших учасників.
 +
За результатом захисту презентацій кожен учень класу пише есе , в якому відповідає на ключове питання проекту: «Чому люди переїжджають з місця на місце?»
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:47, 27 березня 2013


Назва навчальної теми

Подорож. Great places to visit

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова та література

Вік учнів, клас

10-11 років, 5 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні набувають знань культури країни,

мова якої вивчається, у межах тематики

ситуативного спілкування, пов’язаної з

такими аспектами:умови життя, умови життя,

міжособистісні стосунки. Учні вчаться

запитувати та надавати інформацію про явища,

події, факти.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи учні ознайомлюються з методом проектів . Учні об'єднуються в навчальні групи за інтересами, обговорюють тему дослідження, розподіляють обов'язки у групі. Кожна група ознайомлюється з вчительською (стартовою) презентацією, отримує набір завдань (збирають матеріали в мережі Інтернет, роблять оцінювання запропонованих веб сторінок , проводять соцопитування , дослідження творів художньої літератури, дослідження хронології подій , які учні розподіляють між собою самостійно, ознайомлюються з вимогами до творчих робіт та нормами оцінювання. Здійснюють на учнівському блозі чіткий послідовний опис діяльності в ході вивчення теми та реалізації проектів (обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання (диференційований підхід – поділ класу на групи)). Результатом роботи кожного учня є реферат. Після написання останнього, група заповнює таблицю ЗХД (Таблиця "Знаю-Хочу дізнатись-Дізнаюсь"), обговорює результати і створює спільний продукт - презентацію , або веб-публікацію ). Презентації захищаються й обговорюються на підсумковому занятті. Група самостійно обирає того, хто буде представляти проект перед публікою. Кожен з членів групи отримує оцінку від інших учасників. За результатом захисту презентацій кожен учень класу пише есе , в якому відповідає на ключове питання проекту: «Чому люди переїжджають з місця на місце?»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери