Відмінності між версіями «Портфоліо Руденко»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Стислий опис проекту)
Рядок 21: Рядок 21:
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
  
Виконуючи дослідний проект «Народна - лялька», ми визначимо як стати сильнішими, будемо разом здобувати нові знання про наш народ, про його звичаї та обряди, а  дізнаємося про таку українську ляльку-мотанку. Будемо опрацьовувати літературні джерела, інтернет ресурси. Ми виконаємо пошукову роботу та визначимо історичні корьні ляльки-мотанки, дослідимо основні її функції, а також  основні типи хатніх ляльок та навчимося їх виготовляти власноруч. А виконавши всі дослідження та вкладемо всі здобуті нами матеріали в презентації, публікації та веб- чи вікі-сторінки.
+
Виконуючи проект «Народна - лялька», ми визначимо як стати сильнішими, будемо разом здобувати нові знання про наш народ, про його звичаї та обряди, а  дізнаємося про таку українську ляльку-мотанку. Будемо опрацьовувати літературні джерела, інтернет ресурси. Ми виконаємо пошукову роботу та визначимо історичні корьні ляльки-мотанки, дослідимо основні її функції, а також  основні типи хатніх ляльок та навчимося їх виготовляти власноруч. А виконавши всі дослідження та вкладемо всі здобуті нами матеріали в презентації, публікації та веб- чи вікі-сторінки.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 16:40, 29 січня 2013

[[

Назва проекту

Народна - лялька

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

трудове навчання, інформатика,історія, малювання

Навчальні цілі

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас


Стислий опис проекту

Виконуючи проект «Народна - лялька», ми визначимо як стати сильнішими, будемо разом здобувати нові знання про наш народ, про його звичаї та обряди, а дізнаємося про таку українську ляльку-мотанку. Будемо опрацьовувати літературні джерела, інтернет ресурси. Ми виконаємо пошукову роботу та визначимо історичні корьні ляльки-мотанки, дослідимо основні її функції, а також основні типи хатніх ляльок та навчимося їх виготовляти власноруч. А виконавши всі дослідження та вкладемо всі здобуті нами матеріали в презентації, публікації та веб- чи вікі-сторінки.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Алла Борисівна Руденко

Фах, навчальний предмет

вчитель обслуговуючої праці

Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

м.Павлоград Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

За програмою Intel навчання за майбутнього

=Дати проведення тренінгу

03.12.2012-15.12.2012

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раіса Григорівна]]