Відмінності між версіями «Портфоліо Тинок Олени Валентинівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 22: Рядок 22:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Оцінювання має відбуватися постійно протягом проекту (формуюче оцінювання) . Оцінювання, що будується навколо навчальних потреб учнів, має акцентувати увагу як на змісті навчальної теми, так і на навичках 21 століття. Ми використовуємо вхідне опитування  до початку вивчення теми для того, щоб спланувати процес навчання, дізнатися про попередні знання учнів для того, щоб спланувати, як працювати упродовж вивчення теми. Учні використовують спеціально розроблені Форми (завантажені із сайту оцінювання) упродовж всього виконання проекту для того, щоб розуміти, що від них очікується. Можна використовувати додаткові консультації з учнями, щоб забезпечити зворотний зв’язок, надати пропозиції, забезпечити краще навчання та своєчасно відповідати на їх запитання. Варто допомогти учням навчитися оцінювати себе самим. Розроблені спеціальні завдання, «Асоціативний кущ», таблиця «ЗХД», «Дошка запитань» упродовж всього проекту використовуються для того, щоб отримувати відомості щодо процесу навчання учнів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 22:45, 29 грудня 2012


Назва навчальної теми

Тихий океан

Tihiy.jpg Tihiy2.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект розрахований на учнів 7 класу, тема «Тихий океан. Океанія». Спрямований на те, що учні систематизують та поглиблять знання про географічне положення і розміри океана; з’ясують особливості та будову рельєфного дна океана; вдосконалять навички роботи з картами атласу і додатковою літературою; сприятиме подальшому розвитку вмінь робити самостійні висновки, спираючись на вивчений матеріал та власний досвід. Учні досліджуватимуть як змінюються властивості водних мас Тихого океану з віддаленням від екватора , та що спричинює утворенню течій в океані, вивчатимуть природні багатства Тихого океана. Розширять свій кругозір; продовжать формувати навички мислення високого рівня та навички 21 століття.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання має відбуватися постійно протягом проекту (формуюче оцінювання) . Оцінювання, що будується навколо навчальних потреб учнів, має акцентувати увагу як на змісті навчальної теми, так і на навичках 21 століття. Ми використовуємо вхідне опитування  до початку вивчення теми для того, щоб спланувати процес навчання, дізнатися про попередні знання учнів для того, щоб спланувати, як працювати упродовж вивчення теми. Учні використовують спеціально розроблені Форми (завантажені із сайту оцінювання) упродовж всього виконання проекту для того, щоб розуміти, що від них очікується. Можна використовувати додаткові консультації з учнями, щоб забезпечити зворотний зв’язок, надати пропозиції, забезпечити краще навчання та своєчасно відповідати на їх запитання. Варто допомогти учням навчитися оцінювати себе самим. Розроблені спеціальні завдання, «Асоціативний кущ», таблиця «ЗХД», «Дошка запитань» упродовж всього проекту використовуються для того, щоб отримувати відомості щодо процесу навчання учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Валентинівна Тинок

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики

Навчальний заклад

Христофорівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

смт Христофорівка Криворізького району Дніпропетровської області

Контактні дані

lenatynok@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17/12/12 - 29/12/12

Місце проведення тренінгу

Валівська СЗШ Криворізького району

Тренери

Хуторна Вікторія Анатоліївна