Відмінності між версіями «Портфоліо Мойсеєнко Лариси Вікторівни для учнів 7 класу з історії за темою "Перемогою прославлено ім'я князя Олега"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
:Дослідити, наскільки актуальні в Україні зараз християнські постулати, чи є вони духовною опорою для сучасних українців.--[[Користувач:Ялуніна Олена|Ялуніна Олена]] 14:30, 28 грудня 2012 (EET)
 
:Дослідити, наскільки актуальні в Україні зараз християнські постулати, чи є вони духовною опорою для сучасних українців.--[[Користувач:Ялуніна Олена|Ялуніна Олена]] 14:30, 28 грудня 2012 (EET)
 +
--[[Користувач:Люльченко|Люльченко]] 14:31, 28 грудня 2012 (EET)
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 14:31, 28 грудня 2012


Назва навчальної теми

"Перемогою прославлено ім'я князя Олега"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України

Вік учнів, клас

12 років ,7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 7 класу, за темою "Київська Русь наприкінці X на початку XІ ст. Князювання Олега

В результаті роботи над проектом учні ознайомляться з Київською Руссю - найбільшою розвиненою і великою державою Європи Розвинуть історико - аналітичне мислення Визначать історичне значення запровадження християнства в Київській державі Проект сприяє розвитку пізнавальних інтересів учнів, виховує в учнів почуття гордості за історичне минуле України


Питання
1.Яким чином передбачено розвиток історико- аналітичне мислення?
2.Які історичні документи повинні опрацювати учні для розумінні історичного значення запровадження християнства в Київській державі?
3.Розвиток яких інтересів, крім пізнавальних передбачує робота в проекті?
Позитивні відгуки:
1.Тема цікава та актуальна в світлі завдань патріотичного виховання.
2.Знання історії власної країни потрібне для саморозвитку всебічно розвиненої особистості.

Пропозиція:

Дослідити, наскільки актуальні в Україні зараз християнські постулати, чи є вони духовною опорою для сучасних українців.--Ялуніна Олена 14:30, 28 грудня 2012 (EET)

--Люльченко 14:31, 28 грудня 2012 (EET)

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя

За тиждень до початку проекту вчитель знайомить учнів та батьків із сутністю методу проектів за допомогою власної публікації. На першому уроці учні знайомляться з темою проекту, переглядаючи презентацію вчителя. В ході презентації заповнюють форми «З-Х-Д» для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні виконують такі дослідницькі завдання: 1. За допомогою пошуку інформації в підручниках, довідниках, в мережі Інтернет учні знайомляться з діяльністю князів Аскольда та Олега,їх реформами та створюють відповідний буклет і презентацію. 2. Захищають власні презентації використовуючі набуті знання вміння та навички. 3. Оцінюють роботу один одного та діляться набутими знаннями,систематизуючі напрацьований матеріал. Вчитель надає інструкції та правила роботи за комп’ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет. Учні здійснюють пошук необхідної для проекту інформації. Учитель роздає контрольний список для оцінки веб-сайтів, пояснює, що при використанні в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Учні виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми, заповнюють форми для самооцінки та взаємооцінки. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності на консультаційних годинах, під час яких організовується співробітництво учнів. Завершуючи навчальний проект, слід повернутись знову до Ключового запитання «Чому період Х-ХІ ст. вважається розквітом Київської Русі?» Вчитель пропонує учням надати свої коментарі до їх записів. Нагадати їм, щоб навели якнайбільше прикладів або доказів при відповіді на запитання. Потім проводиться обговорення всім класом. Вчитель знову повертається до Таблиці З-Х-Д і пропонує заповнити її. У заключній частині проекту учні використовують критерії оцінки співпраці, щоб оцінити свою роботу , і розмірковують про отримані знання і навички. Вони також обговорюють розвиток навичок, необхідних у 21 столітті, таких як використання технологій, співпраця, творчість та ін.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мойсеєнко Лариса Вікторівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Криворізька Тернівська гімназія

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг,Тернівський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Криворізька Тернівська гімназія

Тренери

Іванова Дарія Володимирівна