Відмінності між версіями «Посадові обов’язки»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ методиста РМК ГРИНЬКО НАТАЛІ ПЕТРІВНИ І. Загальні положення 1.1. Ме…)
 
Рядок 1: Рядок 1:
ПОСАДОВА  ІНСТРУКЦІЯ
+
==Посадові обов’язки==
 +
<Font color=red size=5> 2010-2011 навчальний рік </font> <br>
 +
<br><Font color=green size=3><B>25 листопада 2010 р. на базі Криворізької гімназії № 95 відбувся районний семінар-практикум для вчителів хімії з теми "Формування самоосвітньої компетентності як умова розвитку інноваційної особистості"</B></font>
 +
 
 +
<Font color=red size=3> План проведення семінару </font> <br><Font color=green size=2>
 +
Презентація закладу <br>(Дагларова Н.Л., заступник директора КГ 95)<br><B>І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА</B><br>1. Формування самоосвітньої компетентності учнів в процесі вивчення хімії: умови, етапи, інструменти <br>(Гавриленко Л.І., заступник директора КГ 95)<br>2. Психолого-педагогічний супровід викладання предмету "Хімія" у загальноосвітніх навчальних закладах<br>(Алпатова В.В., практичний психолог КГ 95)<br></font><Font color=green size=2><B>ІІ.ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА</B> <br>3. Фрагмент уроку-форуму "Будівельні матеріали (скло, цемент, бетон) та їх використання (10 клас)" <br>(Клочкова Т.С., вчитель хімії КГ 95)<br>4. Фрагмент уроку-дослідження "Класифікація хімічних реакцій" (9 клас)<br>(Пославська Л.Б., вчитель хімії КГ 95)<br>5. Класна година "Ми можемо і повинні зберегти замлю - наш спільний дім" (9 клас)<br>(Бачар Н.І., вчитель хімії КГ 95)<br></font><Font color=green size=2><B>ІІІ.ПІДСУМКИ</B><br>Обговорення. <br>Рекомендації для вчителів хімії. <br>Список рекомендованої літератури. <br><br></font>
 +
 
 +
 
 +
<Font color=green size=5> ПОСАДОВА  ІНСТРУКЦІЯ<br>
 
методиста РМК
 
методиста РМК
ГРИНЬКО НАТАЛІ ПЕТРІВНИ
+
ГРИНЬКО НАТАЛІ ПЕТРІВНИ</font> <br>
  
 
І. Загальні положення
 
І. Загальні положення
Рядок 50: Рядок 58:
  
 
На посаду методиста РМК відділу освіти призначається особа, яка має вищу педагогічну освіту, досвід роботи в школі, І-у або вищу кваліфікаційну категорію, стаж роботи за фахом не менше 5-ти років, володіє державною мовою.
 
На посаду методиста РМК відділу освіти призначається особа, яка має вищу педагогічну освіту, досвід роботи в школі, І-у або вищу кваліфікаційну категорію, стаж роботи за фахом не менше 5-ти років, володіє державною мовою.
 +
 +
[[Category:TEO]]

Версія за 12:00, 26 січня 2011

Посадові обов’язки

2010-2011 навчальний рік

25 листопада 2010 р. на базі Криворізької гімназії № 95 відбувся районний семінар-практикум для вчителів хімії з теми "Формування самоосвітньої компетентності як умова розвитку інноваційної особистості"

План проведення семінару
Презентація закладу
(Дагларова Н.Л., заступник директора КГ 95)
І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
1. Формування самоосвітньої компетентності учнів в процесі вивчення хімії: умови, етапи, інструменти
(Гавриленко Л.І., заступник директора КГ 95)
2. Психолого-педагогічний супровід викладання предмету "Хімія" у загальноосвітніх навчальних закладах
(Алпатова В.В., практичний психолог КГ 95)
ІІ.ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА
3. Фрагмент уроку-форуму "Будівельні матеріали (скло, цемент, бетон) та їх використання (10 клас)"
(Клочкова Т.С., вчитель хімії КГ 95)
4. Фрагмент уроку-дослідження "Класифікація хімічних реакцій" (9 клас)
(Пославська Л.Б., вчитель хімії КГ 95)
5. Класна година "Ми можемо і повинні зберегти замлю - наш спільний дім" (9 клас)
(Бачар Н.І., вчитель хімії КГ 95)
ІІІ.ПІДСУМКИ
Обговорення.
Рекомендації для вчителів хімії.
Список рекомендованої літератури.


ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
методиста РМК ГРИНЬКО НАТАЛІ ПЕТРІВНИ

І. Загальні положення 1.1. Методист з навчально-виховної роботи призначається на посаду та звільняється начальником відділу освіти виконкому районної у місті ради при умові погодження з управлінням освіти і науки виконкому міськради 1.2. Підпорядковується начальнику відділу освіти, завідуючому РМК. 1.3. У своїй діяльності методист районного методичного кабінету керується Конституцією України, Законом України “Про освіту”, Державною національною програмою “Освіта” (Україні ХХІ ст.), “Вчитель”, іншими законами та урядовими рішеннями в галузі освіти, наказами і розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, управління освіти і науки міськвиконкому.


ІІ. Основні завдання та обов’язки

2.1. організовує на основі Положення про методичний кабінет районного відділу освіти роботу по виконанню закладами освіти наказів, інструкцій, розпоряджень Міністерства освіти і науки України, головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, управління освіти і науки міськвиконкому, районного відділу освіти, відповідно до своїх повноважень; 2.2. відповідає за організацію методичної роботи з вчителями природничо-математичного циклу (інформатика, математика, фізика, біологія, хімія, екологія); 2.3. надає методичну допомогу керівникам закладів освіти з питань стану викладання предметів природничо-математичного циклу; 2.4. здійснює контроль та надає методичну допомогу щодо виконання навчальних планів та програм з предметів природничо-математичного циклу; 2.5. здійснює методичну допомогу керівникам районних методичних комісій вчителів з предметів природничо-математичного циклу; 2.6. здійснює моніторинг щодо рівня знань, умінь і навичок учнів відповідно до державних стандартів з предметів природничо-математичного циклу; 2.7. організовує та координує роботу по проведенню предметних олімпіад з предметів природничо-математичного циклу; 2.8. відповідає за навчання педагогічних працівників за програмами „Основи інформаційно-комунікаційних технологій” та „Intel. Навчання для майбутнього”; 2.9. координує роботу та надає методичну допомогу щодо використання закладами освіти Internet ресурсів, АС „Школа”; 2.10. відповідає за забезпечення бібліотечних фондів шкіл підручниками, навчально-методичною літературою згідно бюджетних асигнувань; 2.11. здійснює контроль за роботою шкільних бібліотек; 2.12. організовує методичну роботу з шкільними бібліотекарями закладів освіти району; 2.13. організовує роботу по збереженню книг, апробації підручників в закладах освіти району; 2.14. організовує та координує роботу щодо передплати на періодичні видання; 2.15. готує звіти, проекти наказів та розпоряджень відповідно до своїх повноважень, організовує контроль за їх виконанням; 2.16. Контролює виконання навчальних планів і програм, складання державної підсумкової атестації у закладах освіти району з предметів природничо-математичного циклу; 2.17. Відповідає за інформаційне забезпечення управлінської та методичної роботи (оперативне інформування працівників відділу освіти та районного методичного кабінету стосовно нових нормативних документів, які розміщуються на електронних сайтах Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних педтехнологій, Українського центру якості освіти тощо); 2.18. Відповідає за роботу ресурсного центру відділу освіти та електронну пошту; 2.19. Надає допомогу щодо комп’ютерної обробки та узагальнення методичних рекомендацій відділу освіти та районного методичного кабінету.

Розробка Аналізує стан виконання програми профільного навчання, надає пропозиції керівникам закладів освіти щодо її вдосконалення; Узагальнює розподіл варіативної складової навчального плану, надає пропозиції щодо раціонального його розподілу.

ІІІ. Права Здійснює перевірки закладів освіти району в межах своїх повноважень.


ІV. Відповідальність

Несе персональну відповідальність за чітку організацію роботи, пов’язану з виконанням своїх функціональних обов’язків



V. Вимоги до працівника

На посаду методиста РМК відділу освіти призначається особа, яка має вищу педагогічну освіту, досвід роботи в школі, І-у або вищу кваліфікаційну категорію, стаж роботи за фахом не менше 5-ти років, володіє державною мовою.