Відмінності між версіями «Портфоліо Загребельної Ірини Георгіївни для учнів 7 класу з літератури за темою "А.С.Пушкин."Станционный смотритель"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
Під час вивчення теми сприяти розвитку навичок роботи з художнім твором, вміння характеризувати його героїв, спираючись на текст, давати власну оцінку їхнім вчинкам; інтерпретувати ситуативну модель на реалії сучасності; погилиблення знань учнів в області комп'ютерних технологій та психології; сприяти моральному вихованню учнів та розвитку навичок співпраці під час виконання групових завдань.
+
 
 +
Виконують цей проект учні 7 класу на уроці літератури. На протязі 45 хвилин вони вивчатимуть тему «А.С. Пушкин. "Станционный смотритель"». Для цього утворюються групи, кожна з яких повинна дати відповідь на поставлені тематичні питання. Учні виконують соціодослідження, що мають на меті з`ясування у своїх однолітків сутності проблем, які виникають у них в стосунках з батьками; порівнюючи свої реалії з матеріалом тексту повісті(коло занять Самсона Виріна та його дочки Дуні), узагальнюють матеріал і отримують домашнє завдання, що полягає в з`ясуванні можливостей вирішення проблеми спілкування "батьків" та "дітей"(на прикладі власних сімей), а саме: скласти "Карту дня", зафіксувавши, як минає суботній день у їхній родині; з`ясувати, чи можна скоректувати її так, щоб з`явився час для спілкування; окрім цього, учням запропоновано скласти "Карти інтересів" дітей та батьків, порівняти їх, зробити висновки стосовно існуючої проблеми.
 +
Таким чином, це сприяє розвитку навичок роботи з художнім твором, вмінню характеризувати його героїв, спираючись на текст, давати власну оцінку їхнім вчинкам; інтерпретувати ситуативну модель на реалії сучасності; поглиблює знання учнів в області комп'ютерних технологій та психології; сприяє моральному вихованню учнів та розвитку навичок співпраці під час виконання групових завдань.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 15:06, 18 грудня 2012


Назва навчальної теми

А.С. Пушкин. "Станционный смотритель"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Психологія, інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконують цей проект учні 7 класу на уроці літератури. На протязі 45 хвилин вони вивчатимуть тему «А.С. Пушкин. "Станционный смотритель"». Для цього утворюються групи, кожна з яких повинна дати відповідь на поставлені тематичні питання. Учні виконують соціодослідження, що мають на меті з`ясування у своїх однолітків сутності проблем, які виникають у них в стосунках з батьками; порівнюючи свої реалії з матеріалом тексту повісті(коло занять Самсона Виріна та його дочки Дуні), узагальнюють матеріал і отримують домашнє завдання, що полягає в з`ясуванні можливостей вирішення проблеми спілкування "батьків" та "дітей"(на прикладі власних сімей), а саме: скласти "Карту дня", зафіксувавши, як минає суботній день у їхній родині; з`ясувати, чи можна скоректувати її так, щоб з`явився час для спілкування; окрім цього, учням запропоновано скласти "Карти інтересів" дітей та батьків, порівняти їх, зробити висновки стосовно існуючої проблеми. Таким чином, це сприяє розвитку навичок роботи з художнім твором, вмінню характеризувати його героїв, спираючись на текст, давати власну оцінку їхнім вчинкам; інтерпретувати ситуативну модель на реалії сучасності; поглиблює знання учнів в області комп'ютерних технологій та психології; сприяє моральному вихованню учнів та розвитку навичок співпраці під час виконання групових завдань.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Загребельна Ірина Георгіївна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

КЗОШ №103

Місто\село, район, область

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

Дудник Валерія Олександрівна