Відмінності між версіями «Портфоліо Пархоменко»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
Рядок 47: Рядок 47:
 
[https://docs.google.com/open?id=0B8Z06ZbEsez6X0NaTXBnc21qWFE Презентація ідей проекту]
 
[https://docs.google.com/open?id=0B8Z06ZbEsez6X0NaTXBnc21qWFE Презентація ідей проекту]
  
[[Файл:Пархоменко буклет.JPG|200px|thumb|left|Підпис під зображенням]]
+
[[Файл:Пархоменко буклет.JPG|200px]]
 +
[[Файл:Пархоменко Буклет2.JPG|200px]]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 12:20, 13 грудня 2012


Назва навчальної теми

М.Гоголь і Україна

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література, історія, інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років,7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект реалізовується у 7 класі за темою «Історична повість М. В.Гоголя «Тарас Бульба» Учні здійснюють дослідження, використовуючи підручник «Світова література. 7 клас» Н. Півнюк та інших., науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розрахований на 8 уроків. На першому уроці вчитель ставить завдання учням, проводить опитування за допомогою Т-таблиці, формує групи для роботи над проектом, демонструє презентацію з Основними, Тематичними і Змістовними запитаннями, ставить перед групами учнів конкретні завдання. Група складається з 4-5 учнів (журналіста, історика, мистецтвознавця). Кожна група має своє Тематичне запитання для реалізації і одне додаткове завдання для всіх. Захист презентацій або блогів відбувається на 7-8 уроках.

Повний план вивчення теми

План впровадження теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом, а також Самоспрямування-нагадування та підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування з геометрії учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою Контрольного спискузапитань до рефлексії

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед тим , як починати роботу над проектом учні повинні опанувати теми з історії про запорозьких козаків, прочитати повість «Тарас Бульба», дізнатися, де встановлено пам’ятники М.В.Гоголю, ознайомитися з біографією письменника. Учні повинні володіти навичками роботи в мережі Іnternet, мати елементарні поняття про технології Web-2. Учні представлять результати своїх досліджень у вигляді або презентації, або інформаційного бюлетеню, або вікі. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять.

1-й тиждень 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо.


2-й тиждень 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4. Учні працюють з учительською презентацією. 5. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації.


3-й тиждень 6. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням. 7. Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4-й тиждень 8. Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.


Учнівський блог роботи над проектом

Презентація ідей проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Пархоменко


Фах, навчальний предмет

російська мова і література, учитель світової літератури

Навчальний заклад

Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Софіївської районної ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

смт Софіївка, Софіївськиї район, Дніпрпетровська область

Контактні дані

parhomenko.val54наgmail.com

Відомості про тренінг

10 версія Intel"Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

03.12.2012-15.12.2012р.

Місце проведення тренінгу

Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів №1 Софіївськогорайону Дніпрпетровської області кабінет 10

Тренери

Величко Н.Ф.