Відмінності між версіями «Портфоліо пректу Німко Вікторії Олександрівни за темою»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 30: Рядок 30:
  
  
-   Для кращого розуміння та усвідомлення інформації про кімнатні рослини, учні будуть вчитися  уважно читати  текст,  обговорювати його з елементами аналізу
+
Для кращого розуміння та усвідомлення інформації про кімнатні рослини, учні будуть вчитися  уважно читати  текст,  обговорювати його з елементами аналізуДля ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення біології учні будуть знайомитись з  фотографіями та цікавими фактами про кімнатні рослини.
- Для ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення біології учні будуть знайомитись з  фотографіями та цікавими фактами про кімнатні рослини.
+
Для виявлення рівня осмислення тексту  учні пройдуть тестування.
- Для виявлення рівня осмислення тексту  учні пройдуть тестування.
+
1 - етап
+
1. Учні  переглядають  презентацію, підготовлену  вчителем  для  зацікавлення  та формування мотивації . Учні ознайомлюються з буклетами, занотовують питання, які виникли. Вчитель відповідає на питання учнів, які виникли у них під час ознайомлення з буклетом. Учні обговорюють ключові та тематичні запитання проекту. Вчитель виявляє початкові знання учнів з теми за допомогою карт З-Х-Д та організаційні діаграми, планування роботи в групах. 
+
2. Учні  діляться на 3 групи: «Корисні кімнатні рослини», «Декоративні кімнатні рослини», «Універсальні кімнатні рослини». Групи збирають  інформацію  з  різних  джерел: пошук  інформації  в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. Під час пошуку інформації учні  використовують критерії оцінювання сайтів та  заповнюють таблицю посилань на інформаційні ресурси
+
  
2 - етап
+
'''1 - етап'''
3. Учні  працюють з учительською презентацією .  
+
Учні  переглядають презентацію, підготовлену вчителем для  зацікавлення  та формування мотивації. Учні ознайомлюються з буклетами, занотовують питання, які виникли. Вчитель відповідає на питання учнів, які виникли у них під час ознайомлення з буклетом. Учні обговорюють ключові та тематичні запитання проекту. Вчитель виявляє початкові знання учнів з теми за допомогою карт З-Х-Д та організаційні діаграми, планування роботи в групах.  
4. Огляд  та обговорення  проекту з  учнями. Оцінювання  та  аналіз  знайдених  матеріалів  з метою  створення  малих  груп  за інтересами, вподобаннями учнів  та  їх  баченням  щодо  застосування  отриманої  інформації. 
+
2. Учні діляться на 3 групи: «Корисні кімнатні рослини», «Декоративні кімнатні рослини», «Універсальні кімнатні рослини». Групи збирають інформацію з  різних   джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. Під час пошуку інформації учні використовують критерії оцінювання сайтів та заповнюють таблицю посилань на інформаційні ресурси
5. Працюючи в малих групах  учні  аналізують  матеріал  за  обраними  критеріями знайдений  з  різних джерел, відбирають матеріал для створення  публікації. Проміжне оцінювання та самооцінювання, коректування планів роботи в групах. Створення публікацій та блогу.
+
  
3 - етап
+
'''2-етап'''
6. Учні  проектують  зміст  публікації, сканують  необхідні  фото;займаються  її  дизайном  та  оформленням.
+
3. Учні  працюють  з  учительською  презентацією .
7. Учні  створюють  публікацію. Ці  інформаційні  матеріали  будуть  використовуватися  для  інформування  однокласників  та  батьків  про  результати  виконання  проекту.
+
4. Огляд  та обговорення  проекту  з  учнями. Оцінювання  та  аналіз  знайдених  матеріалів  з  метою  створення  малих  груп  за  інтересами, вподобаннями  учнів  та  їх  баченням  щодо  застосування  отриманої  інформації. 
4- етап
+
5. Працюючи  в  малих  групах  учні  аналізують  матеріал  за  обраними  критеріями знайдений  з  різних  джерел, відбирають  матеріал  для  створення  публікації. Проміжне оцінювання та самооцінювання, коректування планів роботи в групах. Створення публікацій та блогу.
8. Демонстрація  публікації, створених  різними  групами  супроводжується  оцінюванням, що  має  привести  до  об ’ єднання  малих  груп  у  єдину  з  метою  створення  блогу, де  відслідковується  процес  роботи  над  проектом. Захист проекту на відкритому уроці. Подання публікації, блогу. Оцінка та аналіз проекту. Вчитель виставляє та коментує оцінки. Рефлексія – остаточне заповнення таблиці «З-Х-Д" . Нагородження дипломами.
+
 
 +
'''3 - етап'''
 +
6. Учні  проектують  зміст  публікації, сканують  необхідні  фото;займаються  її  дизайном  та  оформленням.
 +
7. Учні  створюють  публікацію. Ці  інформаційні  матеріали  будуть  використовуватися  для  інформування  однокласників  та  батьків  про  результати  виконання  проекту.
 +
 
 +
'''4- етап'''
 +
8.Демонстрація  публікації, створених  різними  групами  супроводжується  оцінюванням, що  має  привести  до  об ’ єднання  малих  груп  у  єдину  з  метою  створення  блогу, де  відслідковується  процес  роботи  над  проектом. Захист проекту на відкритому уроці. Подання публікації, блогу. Оцінка та аналіз проекту. Вчитель виставляє та коментує оцінки. Рефлексія – остаточне заповнення таблиці «З-Х-Д" . Нагородження дипломами.
  
 
[https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFhTRG1VTXUtWGZZQjdqTHBCVS1BWVE6MQ#gid=0  Мережевий опитувальник]
 
[https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFhTRG1VTXUtWGZZQjdqTHBCVS1BWVE6MQ#gid=0  Мережевий опитувальник]

Версія за 17:00, 11 грудня 2012


Назва навчальної теми

"Зелені мешканці нашої домівки - користь чи краса?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія,екологія

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з біології для учнів 7 класу передбачає питання ознайомлення зі світом рослин, а саме відомостями про кімнатні рослини та з їхніми властивостями. Розвивати уміння учнів визначати біологічне значення вивчених відділів рослин, уміння порівнювати та робити висновки та узагальнення. Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про кімнатні рослини, застосовуючи знання з природознавства, біології, знання комп’ютерних технологій. Розвити в учнів комунікативні здібності, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета. Сприяти активізації пізнавальної діяльності учнів, здійснювати пошукову, дослідницьку діяльність на основі спільної праці учнів. За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію, wiki-сторінку та публікацію

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для кращого розуміння та усвідомлення інформації про кімнатні рослини, учні будуть вчитися уважно читати текст, обговорювати його з елементами аналізуДля ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення біології учні будуть знайомитись з фотографіями та цікавими фактами про кімнатні рослини. Для виявлення рівня осмислення тексту учні пройдуть тестування.

1 - етап Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. Учні ознайомлюються з буклетами, занотовують питання, які виникли. Вчитель відповідає на питання учнів, які виникли у них під час ознайомлення з буклетом. Учні обговорюють ключові та тематичні запитання проекту. Вчитель виявляє початкові знання учнів з теми за допомогою карт З-Х-Д та організаційні діаграми, планування роботи в групах. 2. Учні діляться на 3 групи: «Корисні кімнатні рослини», «Декоративні кімнатні рослини», «Універсальні кімнатні рослини». Групи збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. Під час пошуку інформації учні використовують критерії оцінювання сайтів та заповнюють таблицю посилань на інформаційні ресурси

2-етап 3. Учні працюють з учительською презентацією . 4. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 5. Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення публікації. Проміжне оцінювання та самооцінювання, коректування планів роботи в групах. Створення публікацій та блогу.

3 - етап 6. Учні проектують зміст публікації, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 7. Учні створюють публікацію. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4- етап 8.Демонстрація публікації, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення блогу, де відслідковується процес роботи над проектом. Захист проекту на відкритому уроці. Подання публікації, блогу. Оцінка та аналіз проекту. Вчитель виставляє та коментує оцінки. Рефлексія – остаточне заповнення таблиці «З-Х-Д" . Нагородження дипломами.

Мережевий опитувальник

Оцінювання блогу учня

Аналіз власної системи оцінювання

ЗХД

Організаційні діаграми

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учительський буклет стор.1


Учительський буклет стор.2


Учительська презентація


Учнівський буклет стор. 1


Учнівський буклет стор. 2


Учнівський блог з теми "Зелені мешканці нашої планети - користь чи краса?"

Відомості про автора

Ім`я, прізвище

Німко Вікторія Олександрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель біології, основ здоров`я

Навчальний заклад

КЗО СЗШ № 80

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

nimkoviktoria@gmail.ru

Відомості про тренінг

Тренінг проводить в рамках проекту "Відкритий світ"

4 годи на день

Дати проведення тренінгу

03.12.2012 - 15.12. 2012

Місце проведення тренінгу

Проходять на базі КЗО НВК №99 в кабінеті №133

Тренери

Мухіна Лілія Анатолівна