Відмінності між версіями «Портфоліо на тему "Нове життя старим речам"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Проект спрямований на поглиблення знань і удосконалення умінь і навичок в освітній галузі «Технологія» і здійснюється в рамках Програм з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. В проекті розв’язується проблема створення неповторних предметів побуту, інтер’єру, одягу з матеріалів речей бувших у використанні. Робота над проектом триває протягом трьох місяців.
 +
Учасники проекту вивчають різні аспекти проблеми: Для цього формуються творчі осередки учнів, які об’єднуються в дослідницькі групи. Кожен учасник проекту працює за планом реалізації завдань творчої групи, що дозволяє врахувати здібності, нахили учнів з різним рівнем навчальних досягнень, розвивати комунікативну компетентність, сприяти виробленню пізнавальної потреби, розвитку креативного  мислення.
 +
Для коригування діяльності учнів члени груп проводять круглі столи, консультації тощо.
 +
У ході роботи над проектом учні повинні:
 +
• Підготувати візитку проекту (усна презентація);
 +
• Публікації з теми проекту;
 +
• Створити презентацію проекту;
 +
• Створити веб-сайт;
 +
• Створити колекцію матеріалів і готових виробів;
 +
• Підготувати узагальнюючі матеріали для підсумкової конференції.
 +
Робота над проектом «Нове життя старих речей» дає можливість пізнати види матеріалів та їх призначення, формувати креативне мислення, навички створення предметів різного призначення з підручних матеріалів.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 23:02, 6 грудня 2012


Назва навчальної теми

Нове життя старих речей

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Освітня галузь «Технологія». Трудове навчання

Вік учнів, клас

8-9 класи,12-14р

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект спрямований на поглиблення знань і удосконалення умінь і навичок в освітній галузі «Технологія» і здійснюється в рамках Програм з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. В проекті розв’язується проблема створення неповторних предметів побуту, інтер’єру, одягу з матеріалів речей бувших у використанні. Робота над проектом триває протягом трьох місяців. Учасники проекту вивчають різні аспекти проблеми: Для цього формуються творчі осередки учнів, які об’єднуються в дослідницькі групи. Кожен учасник проекту працює за планом реалізації завдань творчої групи, що дозволяє врахувати здібності, нахили учнів з різним рівнем навчальних досягнень, розвивати комунікативну компетентність, сприяти виробленню пізнавальної потреби, розвитку креативного мислення. Для коригування діяльності учнів члени груп проводять круглі столи, консультації тощо. У ході роботи над проектом учні повинні: • Підготувати візитку проекту (усна презентація); • Публікації з теми проекту; • Створити презентацію проекту; • Створити веб-сайт; • Створити колекцію матеріалів і готових виробів; • Підготувати узагальнюючі матеріали для підсумкової конференції.

Робота над проектом «Нове життя старих речей» дає можливість пізнати види матеріалів та їх призначення, формувати креативне мислення, навички створення предметів різного призначення з підручних матеріалів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іщенко Людмила Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери