Відмінності між версіями «Портфоліо Бажан Олени Миколаївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 1: Рядок 1:
[[
 
 
 
=Назва проекту=
 
=Назва проекту=
  

Версія за 14:16, 5 грудня 2012

Назва проекту

Густина: а як у газі?

Буклет

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

основний предмет-фізика; другорядні предмети-математика, інформатика.

Навчальні цілі

• Учні будуть вдосконалювати навички даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення відомостей про шляхи досягнення успіху. • Формування в учнів вміння з’ясовувати ознаки, за якими можна самий оптимальний інструмент ,що задовольняє конкретні потреби. • Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати знайдену інформацію. • Формування в учнів умінь працювати як вчені з планування, проведення досліджень, аналізу та написання звітів проведених експериментів.

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

На початку вивчення навчальної теми «Густина речовини» з фізики пропонується розглянути повторити знання учнів про будову речовини, що вивчалась в 5 класі з навчального предмету « Навколишній світ».Це проект-практична робота, він включає в себе проведення досліджень учнями на визначення залежності густини речовини від температури, а також певних особливостей густини тіла. Заняття у класі починається з ознайомлення з поняттям густини різних речовин та залежності маси речовини від густини речовини. Учні виконують лабораторну роботу на визначення густини різних тіл та порівнюють їх. Учні працюють як інженери-конструктори, і їх завданням є створення моделей повітряних куль які плавають у повітрі завдяки нагрітому повітрю. Учні самостійно ознайомлюються з історією повітроплавання. Учні демонструють свої знання у формі результуючої мультимедійної презентації або інформаційного бюлетеня.

Повний План вивчення теми

[План вивчення теми]

Навчальні цілі

Учні будуть вдосконалювати навички даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення відомостей про шляхи досягнення успіху. • Формування в учнів вміння з’ясовувати ознаки, за якими можна самий оптимальний інструмент ,що задовольняє конкретні потреби. • Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати знайдену інформацію. • Формування в учнів умінь працювати як вчені з планування, проведення досліджень, аналізу та написання звітів проведених експериментів.

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з заданої теми. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя

Вчительська презентація

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Балабуха Наталя Михайлівна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики

Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

м. Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-29.09;2012

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раіса Григорівна]]