Відмінності між версіями «Портфоліо Полієктовії Тамари Василівни для учнів 7 класу за темою "Ці цікаві Пасльонові"Ці цікаві Пасльонові»
Romalex (обговорення • внесок) (→Тренери) |
(→Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети) |
||
Рядок 4: | Рядок 4: | ||
=Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети= | =Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети= | ||
− | Інформатика, математика | + | Інформатика, математика, фізика |
=Вік учнів, клас= | =Вік учнів, клас= |
Версія за 19:10, 3 грудня 2012
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Мій комп’ютер, який він?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Інформатика, математика, фізика
Вік учнів, клас
Вік учнів - 14-16 років, 9-11 класи
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
В даному проекті учні досліджують способи та аналізують програми для полегшення праці на комп’ютері, отримання максимальної продуктивності. В ході аналізу вони складають тематичні діаграми, презентації, публікації, які порівнюють ефективність роботи на звичайному комп’ютері та оптимізованому. Результатом роботи стає створення web-сайту для пошуку однодумців з метою поділитися своїми здобутками та перейняти досвід інших користувачів. В процесі роботи в проекті учні повинні поглибити свої знання та навички роботи на комп‘ютері, опанувати цільовий пошук інформації в мережі Інтернет.
План вивчення теми (вставити файл)
Зміст 1. Структура жорсткого диска (вінчестера) 2. Форматування диска 3. Убудовані засоби перевірки дисків 4. Тимчасові файли в сімействі ОС Windows 5. Дефрагментація диска 6. Флеш пам’ять 7. Робота з CD і DVD дисками 8. Програма запису образів CD/DVD Nero Burning ROM 9. Комп’ютерні віруси та антивірусні програми
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання здійснюється згідно розроблених засобів оцінювання: Презентація, Публікація, Веб-сайт
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Діяльність учнів: 1 день. Проект починається з презентації вчителя, учні знайомляться з планом проекту. Учитель роздає кожному учню листи з тематичними питання та ключовими словами. Учні вибирають собі тему та діляться на групи. Ознайомлюються з інструкціями. Учитель з учнями складає план по роботі учнів в класі та розподіляє часи роботи з Інтернетом. Роздає учням учительську публікація, яку вони віддадуть батькам. 1 тиждень. Учні шукають інформацію по своїх питаннях, систематизують її. 2 тиждень. Разом з учителем учні відшукують необхідні програми для роботи. 3 тиждень – 8 тиждень. Проводять опитування серед учнів школи, що мають комп‘ютери. Встановлюють підібрані програми, розглядають їх та підраховують час, що можна зекономити при використанні цих програм. 9 тиждень. Проведення учителем тесту «Візьмуть тебе системним адміністратором?» для перевірки знань, які учні отримали під час проекту (тест з юмором: не для оцінювання, а для підняття робочого настрою) 10 тиждень. Узагальнення та систематизація результатів, отриманих під час експериментів та створення web-сайту. 11 тиждень. Підготовка публікація. Після завершення публікації її роздають в кожний клас нашої школи. 12 тиждень. Підготовка презентації для захисту проекту. Попередження батьків про дату захисту та запрошення на урочисту частину. 13 тиждень. Перевірка всіх необхідних документів для захисту. Складання плану захисту проекту та підготовка комп‘ютерів для захисту. 14 тиждень. ЗАХИСТ. Учні демонструють презентацію, розповідають про своє завдання та етапи його вирішення. Оцінювання презентацій учнями та вчителем. Під час демонстрації презентації слухачам роздають публікації, які потім оцінюють учні, батьки та вчитель. На завершення учні демонструють web-сайт, повідомляють мету його створення. Оцінки виставляються як кожен собі, так і група ставить оцінку. Після цього відбувається підбиття підсумків та виставляється загальна оцінка за проект. Переможці нагороджуються цінними призами, інші учасники проекту – заохочувальними. Учні дякують всім, хто допомагав їм у здійсненні проекту. На слідуючий день. Повернення всіх орендованих приладів та матеріалів. Установка програм та налагоджування системи з використанням уже набутих знань та навичок.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Олександр Роман
Фах, навчальний предмет
Учитель інформатики
Навчальний заклад
Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права
Місто\село, район, область
м.Комсомольськ
Контактні дані
romalexg@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
25 вересня - 2 жовтня
Місце проведення тренінгу
Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права
Тренери
Магуріна Тетяна Василівна