Відмінності між версіями «Портфоліо на тему: "Геометричні фігури"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Кожен учень має виконати три індивідуальні завдання:Індивідуальне завдання №1. Учень отримував бланк з таблицею, в якій було 4 стовпчика. Перший стовпчик це назва математичного терміну англійською мовою, другий – транскрипція, 3 – назва математичного терміну українською мовою, 4 – зображення, що відповідає математичному терміну. Заповнений був лише 3 стовпчик. Тобто, учень мав знайти заданий математичний термін в українсько-англійському словнику, знайти його транскрипцію, вивчити цей термін англійською і зобразити його у четвертому стовпчику. Перші 2 стовпчики і знання термінів англійською перевірялись вчителем англійської мови, четвертий – вчителем математики.
 +
Індивідуальне завдання №2. Кожному учню було дане завдання знайти якомога більше зрозумілого для нього матеріалу про певну геометричну фігуру і оформити всю цю інформацію на листочку А4.
 +
Індивідуальне завдання №3. Кожному учню давалась вже вибрана інформація про іншу геометричну фігуру і він мав підготувати слайд в Power Point для того, щоб зробити свою доповідь більш наочною.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 21:34, 2 грудня 2012


Назва навчальної теми

Геометричні фігури

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, інформатика, англійська

Вік учнів, клас

10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Геометричний матеріал в програмі 5-6 класів займає незначне місце, тому варто розширювати знання учнів про геометричні фігури і пропедевтично познайомити їх з таким предметом, як геометрія. Учні презентують виставку своїх робіт «Геометричні фігури навколо нас». Зображають геометричні фігури в природі та техніці. Надалі є можливість працювати над проектом, розширювати свої знання не лише з математики, а й з англійської мови та інформатики.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Кожен учень має виконати три індивідуальні завдання:Індивідуальне завдання №1. Учень отримував бланк з таблицею, в якій було 4 стовпчика. Перший стовпчик це назва математичного терміну англійською мовою, другий – транскрипція, 3 – назва математичного терміну українською мовою, 4 – зображення, що відповідає математичному терміну. Заповнений був лише 3 стовпчик. Тобто, учень мав знайти заданий математичний термін в українсько-англійському словнику, знайти його транскрипцію, вивчити цей термін англійською і зобразити його у четвертому стовпчику. Перші 2 стовпчики і знання термінів англійською перевірялись вчителем англійської мови, четвертий – вчителем математики. Індивідуальне завдання №2. Кожному учню було дане завдання знайти якомога більше зрозумілого для нього матеріалу про певну геометричну фігуру і оформити всю цю інформацію на листочку А4. Індивідуальне завдання №3. Кожному учню давалась вже вибрана інформація про іншу геометричну фігуру і він мав підготувати слайд в Power Point для того, щоб зробити свою доповідь більш наочною.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери