Відмінності між версіями «Портфоліо на тему: "Водорості"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Рівень готовності учнів до початку роботи над проектом перевірятиметься за допомогою різнорівневих тестових завдань. В процесі роботи надаватиметься допомога учням у пошуку необхідної інформації, за допомогою схем З-Х-Д виявлятимуться їхні потреби та поточні досягнення. Оцінювання проводитиметься за допомогою Т-схем, в яких учні позначатимуть їхні наявні та бажані досягнення. Результати роботи та оцінювання учні записуватимуть до щоденників. Підсумкове оцінювання буде проводитись у формі звіту кожної робочої групи. Як форма звіту, можуть використовуватись презентації, які будуть оцінюватись іншими учнями за допомогою розроблених форм оцінювання.
 +
Оцінки за роботу виставлятимуться вчителем за рекомендацією учнів при опитуванні, після написання самостійних робіт, та на останньому занятті за проектом.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 18:46, 29 листопада 2012


Назва навчальної теми

Місце водоростей у царстві Рослин

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, 7 клас. Матеріали проекту можуть бути використані на уроках основ здоров'я, довкілля, географії, хімії, природознавства.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект буде включати розробки уроків, презентації, додаткові матеріали, самостійну підготовку та пошук інформації. Учні збиратимуть необхідну інформацію в ході підготовки до уроків, складатимуть уявлення про основні поняття теми: талом, слань, хроматофор, фітопланктон, альгологія, піреноїд, стигма, ризоїди тощо. Також вони будуть проводити самостійні дослідження та, по мірі можливості, робити за ними висновки. Результат дослідження учнів буде представлений ними на підсумковому уроці з теми у вигляді мультимедійної презентації, реферативної або усної доповіді.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Рівень готовності учнів до початку роботи над проектом перевірятиметься за допомогою різнорівневих тестових завдань. В процесі роботи надаватиметься допомога учням у пошуку необхідної інформації, за допомогою схем З-Х-Д виявлятимуться їхні потреби та поточні досягнення. Оцінювання проводитиметься за допомогою Т-схем, в яких учні позначатимуть їхні наявні та бажані досягнення. Результати роботи та оцінювання учні записуватимуть до щоденників. Підсумкове оцінювання буде проводитись у формі звіту кожної робочої групи. Як форма звіту, можуть використовуватись презентації, які будуть оцінюватись іншими учнями за допомогою розроблених форм оцінювання. Оцінки за роботу виставлятимуться вчителем за рекомендацією учнів при опитуванні, після написання самостійних робіт, та на останньому занятті за проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери