Відмінності між версіями «Портфоліо Джаббар Наталі Володимирівни для учнів 7 класу з англійської мови за темою "Навколишнє середовище"»
Матеріал з Iteach WIKI
(→Вік учнів, клас) |
(→Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)) |
||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)= | =Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)= | ||
| + | Учні знайомляться з навколишнім середовищем.Учні здобувають знання шляхом пошуку матеріалів, аналізують матеріал,створюють буклети, пишуть блоги,роблять презентації.Робота над цим проектом дозволяє учням здобувати досвід, шукаючи необхідний матеріал з різних джерел.Під час роботи над проектом учні знайомляться з глобальними проблемами людства, природними катастрофами, екологічними проблемами.Проект розвиває комунікативні уміння та навички учнів, творчі навички, уміння та навички роботи з інформацією, навички самоаналізу та навички критичного мислення. | ||
=План вивчення теми (вставити файл)= | =План вивчення теми (вставити файл)= | ||
Версія за 14:08, 28 листопада 2012
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Навколишнє середовище
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний-англійська мова,другорядні-біологія,природознавство,географія
Вік учнів, клас
12-13 років 7 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Учні знайомляться з навколишнім середовищем.Учні здобувають знання шляхом пошуку матеріалів, аналізують матеріал,створюють буклети, пишуть блоги,роблять презентації.Робота над цим проектом дозволяє учням здобувати досвід, шукаючи необхідний матеріал з різних джерел.Під час роботи над проектом учні знайомляться з глобальними проблемами людства, природними катастрофами, екологічними проблемами.Проект розвиває комунікативні уміння та навички учнів, творчі навички, уміння та навички роботи з інформацією, навички самоаналізу та навички критичного мислення.