Відмінності між версіями «Портфоліо Римарь Ірини Іванівни для учнів 7 класу з географії за темою "Південна Америка - найцікавіший материк світу!"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Місце проведення тренінгу)
Рядок 76: Рядок 76:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
'''Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів'''
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==

Версія за 13:33, 23 листопада 2012


Назва навчальної теми

"Південна Америка - найцікавіший материк світу!"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

12 - 13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

7 клас. Навчальний курс «Географія материків і океанів». Тема за програмою: Південна Америка. Учні працюють в 5 групах та презентують результати своєї роботи. Діти працюють над темою в ролях георафів, історичних дослідників, геологів, метеорологів та біологів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед проектом (за кілька місяців до нього) в консультаціях з учителями проводиться оцінювання готовності учнів до виконання проекту, а саме рівень володіння навичками роботи з комп’ютером, пошуку інформації в мережі Інтернет, роботи з мережевими ресурсами, тощо.

На початку роботи над проектом відбувається:

-Перегляд презентації вчителя з її наступним обговоренням (фронтальним і малими групами - «мозковий штурм») - Вхідне тестування за Інтернет опитувальником для з’ясування рівня знань по темі проекту - Робота з таблицями «ЗХД» та Т-схемами, де учні оцінюють власні знання з предмету дослідження; - Ознайомлення з дослідницькими роботами, виконаними раніше, та їх оцінкою (якщо такі роботи розміщені на Інтернет-блогах) з подальшим їх обговоренням у міні-групах.

Впродовж роботи над проектом: - Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів; - Учні по мірі проходження основних етапів проектної роботи заповнюють контрольний список прогресу роботи (електронна таблиця, Google-документ); - Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання.

Наприкінці роботи над проектом:

-Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань -Учні демонструють виконані роботи (інтернет-сайти, веб-сторінки, блоги), після чого відбувається їх само оцінювання, оцінювання вчителем та іншими групами. -В процесі роботи з таблицями «ЗХД» відбувається самооцінка учнями власних набутих знань та вмінь -Якщо результатом роботи було створення блогу, то в подальшому відбувається оцінювання учнівських робіт читачами блогу

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи вчитель знайомить учнів із методом проектів.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Для виявлення рівня обізнаності учнів у географічних фактах, використали опитувальник. Щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, використали презентацію. Для пошуку теоретичного матеріалу,фото та ілюстрацій учні використовували різні джерела мережі Інтернет. Для безпечного користування Інтернетом для дітей провели інструктаж «Безпека в Інтернеті» та провели тест «Авторське право». Учні ознайомлюються із Основними питаннями теми і складають Діаграму. Оцінювання здійснюється за допомогою заповнення Таблиці З-Х-Д. Диференціація навчання здійснюється у роботі дітей у групах: «Юні географи», «Геологи», «Історичні дослідники», «Метеорологи» та «Біологи». В даному виді діяльності чітко проявляється самостійна та дослідницька робота учнів. Результатом роботи кожної групи є презентація та усний захист своєї частини проекту. Учні створили блог, де виклали приклад своєї Учнівської роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Римарь

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії та основ економіки, географія, економіка

Навчальний заклад

Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Кам'янське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-24 листопада 2012 року

Місце проведення тренінгу

Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери