Відмінності між версіями «Педрада. Модуль 8. Вільногірськ. Група 3»
Матеріал з Iteach WIKI
(Створена сторінка: ---- {| border="2" cellpadding="3" cellspacing=3 |+ '''Заголовок таблиці''' |- ! bgcolor=#FFCC00|Проблеми !! bgcolor=#CCFF00|Ш...) |
|||
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
! bgcolor=#FFCC00|Проблеми !! bgcolor=#CCFF00|Шляхи вирішення | ! bgcolor=#FFCC00|Проблеми !! bgcolor=#CCFF00|Шляхи вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | необ'єктивність із-за симпатій та антипатій || політика конфіденційності |
|- | |- | ||
| − | | | + | | різний рівень підготовленості учнів || різнорівневі завдання |
|- | |- | ||
| Текст 3-1 || Текст 3-2 | | Текст 3-1 || Текст 3-2 | ||
Версія за 14:37, 9 листопада 2012
| Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|
| необ'єктивність із-за симпатій та антипатій | політика конфіденційності |
| різний рівень підготовленості учнів | різнорівневі завдання |
| Текст 3-1 | Текст 3-2 |