Відмінності між версіями «Педрада. Модуль 8. Вільногірськ. Група 2»
Матеріал з Iteach WIKI
Bklus (обговорення • внесок) (Створена сторінка: ---- ===Шаблон для створення таблиці=== ---- {| border="2" cellpadding="3" cellspacing=3 |+ '''Заголовок таблиці''...) |
Bklus (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 10: | Рядок 10: | ||
! bgcolor=#FFCC00|Проблеми !! bgcolor=#CCFF00|Шляхи вирішення | ! bgcolor=#FFCC00|Проблеми !! bgcolor=#CCFF00|Шляхи вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Суб'єктивізм || Ознайомити з критеріями оцінювання роботи, контроль з боку вчителя |
|- | |- | ||
| Текст 2-1 || Текст 2-2 | | Текст 2-1 || Текст 2-2 | ||
Версія за 14:34, 9 листопада 2012
Шаблон для створення таблиці
| Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Суб'єктивізм | Ознайомити з критеріями оцінювання роботи, контроль з боку вчителя |
| Текст 2-1 | Текст 2-2 |
| Текст 3-1 | Текст 3-2 |